روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 824
  • 849
  • 1,360,736
مصدومیت ۲۰ مسافر در پی خروج اتوبوس از جاده

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: خروج اتوبوس از جاده در کیلومتر ۳۰ محور دامغان- شاهرود ۲۰ مصدوم برجا گذاشت.
ایرج رئیسیان در گفت و گو با خبر نگاران با بیان این که این حادثه ساعت ۱:۴۴ دقیقه بامداد دو روز پیش اتفاق افتاد، افزود : این اتوبوس ۲۵ نفر سرنشین داشت و با حضور به موقع نیروهای امداد ونجات تمامی مصدومان حادثه به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شدند.
وی اظهار داشت : این حادثه تلفات جانی نداشت و حال هیچ کدام از مصدومان وخیم گزارش نشده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان اضافه کرد: ۶ نفر از مصدومان از سوی اورژانس ۱۱۵ شاهرود و ۱۴ مصدوم نیز توسط نیروهای امداد ونجات هلال احمر و اورژانس دامغان به بیمارستان منتقل شدند.
رئیسیان با بیان این که عملیات امداد ونجات مصدومان در ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه پایان یافت ،گفت: نیروهای امداد و نجات در تمامی محورهای های استان در هنگام وقوع سوانح احتمالی آماده خدمات رسانی هستند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان به رانندگان توصیه کرد برای کاهش تلفات جاده ای توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است و رانندگان وسایل نقیله در زمان خواب آلودگی از رانندگی پبرهیزند.
معاون اورژانس ۱۱۵ شاهرود هم اعلام کرد: سه نفر از مصدومان در لحظات نخستین ورود به بیمارستان ، و دو نفر دیگر نیز پس از مداوا ترخیص گردیدند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز