روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 694
  • 790
  • 1,326,902
مصرف آب در آذربایجان شرقی هوشمند سازی می شود

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از پروژه هوشمند سازی مصرف آب با بهره گیری از اینترنت اشیاء(IOT) در آذربایجان شرقی به منظور کنترل هدر رفت آب خبر داد.
بهمن حسین زاده با بیان اینکه کمبود آب در کشور یکی از بزرگترین معضلات پیش روست و با گذشت زمان مشکلات ناشی از این امر بیش از پیش گریبانگیر مردم و مسئولین ذیربط می باشد گفت : جلسه ای با حضور مدیر فروم اینترنت اشیاء ایران در تبریز و کارشناسان ذیربط با مدیران و کارشناسان شرکت های آب منطقه ای، آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستائی استان در محل اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی برای بررسی این موضوع برگزار شد .
وی با تاکید براینکه می توان با بهره گیری از اینترنت اشیاء و تکنولوژی های پیشرفته روز از هدر رفت آب جلوگیری به عمل آورد، افزود: هوشمند سازی مصرف آب آذربایجان شرقی را در راستای حمایت از مصرف کنندگان آب در شهرها و روستاها و کنترل مصرف بهینه آب ضروری است.
وی ادامه داد: با بحث های کارشناسی و اقدام عملی سازمان های ذیربط در استان و شرکت فروم اینترنت اشیاء می توان امیدوار بود که در آینده ای نزدیک از هدر رفت آب ممانعت کرده و در رفع مشکلات مردم قدم های موثری برداریم.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه «روحانی نژاد» مدیر فروم اینترنت اشیاء در راستای هوشمند سازی مصرف آب در آذربایجان شرقی با موافقت انعقاد تفاهم نامه و همکاری تنگاتنگ با شرکت های ذیربط در استان ، اظهار کرد: با آغاز پروژه هوشمندسازی مصرف آب با بهره گیری از اینترنت اشیا در استان قدم بزرگی در زمینه کمبود آب و جلوگیری از هدر رفت آب برداشته خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز