روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 551
  • 745
  • 1,381,975
مصطفی‌وند: تیم ملی والیبال ایران از لحاظ روحی‌ – روانی خوب نبود

والیبالیست سابق تیم ملی معتقد است که در لیگ جهانی تیم ایران از وضعیت روحی-روانی خوبی برخوردار نبوده است.
سعید مصطفی‌وند، درباره نتایج تیم ملی در لیگ جهانی اظهار کرد: به نظرم از لحاظ روحی-روانی وضعیت تیم خوب نبود و تا دو پوئن از دست می‌دادیم، بچه‌ها زود عصبانی می‌شدند. وظیفه مربی است که این موضوع را کنترل کند، کاری که خولیو ولاسکو آن را به بهترین شکل ممکن انجام می‌داد و کواچ نیز در سال نخست خیلی روی بحث روحی-روانی با بچه‌ها کار می‌کرد.
وی با اشاره به اینکه قبل از آغاز لیگ جهانی گفتند می‌خواهیم جوانگرایی کنیم، افزود: فقط به وجود دو تا سه بازیکن از باتجربه‌ها برای حضور در این لیگ نیاز بود و اگر جوانگرایی واقعی می‌کردیم، خیلی بهتر بود و در آینده نتیجه آن را می‌گرفتیم.
مصطفی‌وند اضافه کرد: برای دعوت از من به اردو صحبت‌هایی شد اما اعلام کردند می‌خواهیم جوان‌گرایی کنیم و من هم از این کار استقبال کردم ولی در عمل آن‌گونه که باید و شاید جوان‌گرایی ندیدیم.
این والیبالیست لرستانی یادآور شد: اکثر تیم‌هایی که به مرحله نهایی صعود کردند چند بازیکن جوان اضافه کرده بودند و در همین مسابقات نتیجه آن را گرفتند.
وی درباره سرمربی تیم ملی گفت: به نظر من اگر می‌خواهد موفق باشد باید تغییرات اساسی در تیم ملی ایجاد کند و فدراسیون هم تا یکی دو سال به دنبال نتیجه نباشد و پشتوانه‌سازی کنیم. تیم کنونی ایران در مجموع جوان است اما می‌توانیم به جوانان دیگری هم بها بدهیم تا با حضور در چنین رقابت‌ها تجربه‌اندوزی کنند و ترس‌شان ریخته شود.
مصطفی‌وند تأکید کرد: والیبالیست‌هایی که در لیگ جهانی بازی کردند از بهترین‌های ایران هستند اما نباید به چند بازیکن خاص متکی باشیم و باید با جوان‌گرایی و بیشتر میدان دادن به جوانان پشتوانه‌سازی کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز