روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 648
  • 884
  • 1,046,893
مطالبات البرز ایرانیان تا ۱۰۰ میلیون تومان پرداخت می شود

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: خط اعتباری برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسه مالی البرز ایرانیان کرج تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان باز می شود.
«مسعود پزشکیان» در تشریح آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری اظهار داشت: در آخرین نشست این هیات مقرر شد که پرداخت نشدن مطالبات برخی سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان پیگیری شود چرا که برخی از موسسات مدعی هستند که خط اعتباری دریافت نکرده اند که نادرست است.
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این نشست قرار شد درباره پرداخت مطالبات تا سقف یک میلیارد تومان بررسی شود، افزود: پیش از این مقرر شده بود که تا پایان شهریورماه مطالبات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری تا سقف یک میلیارد تومان پرداخت شود که ظاهرا اتمام نیافته است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تشکیل جسله ای بین نمایندگان سه قوه با بانک مرکزی و سپرده گذاران خبر داد و گفت: در این جلسه قرار است سپرده گذاران دغدغه ها و نگرانی های خود را مطرح کنند تا پیگیری شود.
بنابر گزارش خانه ملت، پزشکیان درخصوص موسسه البرز ایرانیان کرج مقرر شد که تا سقف ۱۰۰ میلیارد تومان مطالبات سپرده گذاران با بازکردن خط اعتباری پرداخت شود، یادآور شد: تصمیماتی در خصوص شرکت گلیم و گبه کرمانشاه اخذ شده بود که اجرایی نشده است بنابراین مقرر شد پیگیری های لازم در این خصوص صورت گیرد.
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: اگر ۷۰ میلیارد تومان مطالبات شرکت گلیم و گبه پرداخت می شد، می توانستند مطالبات بسیاری از طلبکاران را پرداخت کنند البته برخی بانک ها باید این شرکت را تحویل گرفته و در یک فرصت مناسب به فروش می رساندند که این اتفاق رخ نداده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز