روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 679
  • 702
  • 1,334,880
معاوضه ابراهیم‌زاده و جهانبخش در آستانه اقدام

معاوضه مسعود ابراهیم زاده و امید جهانبخش از دو تیم نفت آبادان و گسترش فولاد احتمالا انجام می شود.
به گزارش “ورزش‌سه”، باشگاه نفت آبادان طی درخواستی که از گسترش فولاد تبریز داشته، از مسئولان این باشگاه خواسته تا با معاوضه امید جهانبخش با مسعود ابراهیم زاده قبل از پایان نقل و انتقالات لیگ برتر موافقت کنند. از این رو مسئولان گسترش فولاد خود نیز به این معاوضه راضی اند اما باید موافقت دو بازیکن مذکور را جلب کنند.
هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در این خصوص به “ورزش سه” گفت: صحبت هایی با مسئولان نفت آبادان داشته ایم. به هر حال ما این موضوع را در هیات مدیره باشگاه گسترش فولاد مطرح می کنیم اما این را باید در نظر بگیرید که ابراهیم زاده بازی زیادی برای ما انجام نداده است و از طرف دیگر مهرداد قنبری را نیز در پست او داریم.
وی افزود: باید ببینیم این دو بازیکن راضی به چنین معاوضه ای هستند یا خیر. شنیده ام مسعود ابراهیم زاده رضایت دارد اما باید موافقت جهانبخش را هم بگیریم تا این معاوضه انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز