روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 48
  • 749
  • 1,336,533
معاون استاندار آذربایجان شرقی: شهدا چراغ هدایت جامعه هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: شهدا چراغ هدایت مسئولان و مردم بوده و ادامه راه آنان وظیفه همه است.
سعید شبستری خیابانی در دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم تبریز افزود: شهدای مدافع حرم از سرمایه گرانبهای خود گذشتند و جان خود را برای دفاع از انقلاب، نظام و حرم ائمه اطهار(ع) نثار کردند.
وی اظهار کرد: امنیت، آسایش و آرامش کنونی جامعه در سایه تلاش و از خودگذشتگی شهدا به وجود آمده و همه باید قدردان خانواده های شهدا باشیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی یادآوری کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از انقلاب، نظام اسلامی و حرم ائمه اطهار(ع) به جنگ با دشمنان عازم شده و در این راه شهید شدند.
شبستری خیابانی از آمادگی مدیران و مسئولان استان برای حل مشکلات خانواده های شهدا خبر داد و افزود: رسیدگی به خانواده های شهدا و خدمت به آن ها وظیفه تک تک مسئولان است.
در این آئین معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی به همراه هیات همراه از خانواده شهیدان صادق شیبک و محمودرضا بیضایی شهدای مدافع حرم دیدار و از آنان تجلیل کرد.
همسر شهید شیبک نیز در این آئین با اشاره به ویژگی های اخلاقی این شهید گفت: رفتار، کردار و اخلاق صادق مانند فرشته بود و در راه عشق به ولایت، رهبری و ائمه اطهار (ع) به جنگ با دشمنان شتافت و در این راه به شهادت رسید.
مادر شهید بیضایی نیز در این آئین گفت: دختر محمودرضا بی تاب پدرش است و هنگام رفتن بر سر مزار پدرش، صورتش را روی عکسش می گذارد و سراغ پدرش را می گیرد. شهید محمودرضا بیضایی یک دختر حدود ۶ ساله و شهید صادق شیبک یک دختر حدود ۳ ساله به یادگار گذاشته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز