روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 617
  • 906
  • 1,359,680
معاون استاندار هرمزگان: تعرفه صدور کارت ملی هوشمند در هرمزگان کاهش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: براساس تصمیم کارگروه تخصصی دفاتر پیشخوان خدمات دولت در استان نرخ تعرفه صدور کارت ملی هوشمند در هرمزگان کاهش می‌یابد.
علی رئوفی در چهارمین جلسه کارگروه تخصصی دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان هرمزگان با اشاره به کاهش تعرفه خدمات صدور کارت ملی هوشمند در استان، تصریح کرد: سال گذشته با توجه به اقتضای شرایط خاص استان بنابر تصمیم کارگروه تخصصی دفاتر پیشخوان خدمات دولت نرخ دریافت تعرفه صدور کارت هوشمند ملی ۱۰ هزار تومان مصوب شد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در سراسر کشور نرخ تعرفه صدور کارت ملی هوشمند ۹ هزار تومان اعلام شده، کارگروه در استان تصمیم به کاهش تعرفه از ۱۰ هزار تومان به ۹ هزار تومان در استان گرفت و این نرخ به تصویب کارگروه رسیده است و به زودی به دفاتر پیشخوان سراسر استان جهت عملیاتی شدن ابلاغ می‌شود.
رئیس کارگروه تخصصی دفاتر پیشخوان دولت در استان هرمزگان با اشاره به اهمیت رعایت مقررات در برون‌سپاری خدمات توسط مدیران دستگاه‌هایی اجرایی استان، بیان داشت: مدیران دستگاه‌های دولتی استان در برون‌سپاری خدمات خود به بخش خصوصی ملزم به رعایت فرآیند قانونی هستند تا در مسیر خدمات‌رسانی به مردم استان خللی ایجاد نشود.
رئوفی اضافه کرد: برون‌سپاری خدمات توسط دستگاه‌هایی اجرایی به معنای نادیده گرفتن قانون نیست و برای خدمات‌رسانی به مردم رعایت مقررات و آئین‌نامه‌های مرتبط توسط دستگاه‌هایی اجرایی استان الزامی است و سلایق مدیران باید در چارچوب فرآیند قانونی اعمال شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در برون‌سپاری خدمات باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند و اختیارات را به دفاتر پیشخوان خدمات دولت واگذار کنند که اختیارات قابل واگذاری قبل از آن به تصویب کارگروه تخصصی پیشخوان خدمات دولت در استان رسیده باشد تا برای مردم استان در این برون‌سپاری دردسر و مشکل در مسیر دریافت خدمات ایجاد نشود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز