روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 279
  • 407
  • 1,282,510
معاون امور هنری وزیر ارشاد: هنر عکاسی در ایران قابلیت جهانی دارد

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قابلیت و ظرفیت های هنر عکاسی و هنرمندان عکاس کشور برای جهانی شدن بسیار بالا است.
علی مرادخانی افزود: در واقع این امکان به چند دلیل برای هنر عکاسی ایران وجود دارد، و مهمترین دلیل آن است زیرساخت نیروی انسانی کشور در این هنر ظرفیت فراوانی دارد.
وی ادامه داد: معتقدم اگر می خواهیم یک معرفی درست از ایران به دنیا داشته باشیم، مهمترین ابزار آن عکاسی است.
مرادخانی ادامه داد: می توانیم با هنر عکاسی به معرفی ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی در حوزه میراث، طبیعت شناسی ایران و مردم کشور بپردازیم.
وی گفت: رشد و پیشرفت هنر عکاسی در کشور اکنون زمینه حضور جهانی عکاسان ایرانی را بیش از پیش فراهم کرده و باید از این فرصت نهایت بهره را برد.
مرادخانی افزود: هنرمندان عکاس ایرانی در سال های انقلاب و دوران دفاع مقدس تصاویر ماندگاری خلق کردند اما نباید این موضوع متوقف به زمان های خاص شود.
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بزودی سیل استقبال برای دیدار از ایران زیاد خواهد شد و این فضای خوبی است تا هنرمندان عکاس با آثار خود زمینه آشنایی گردشگران را از کشور بیش از پیش فراهم سازند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز