معاون سیاسی وزیر کشور: رعایت اخلاق را سرلوحه امور قرار خواهم داد

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه رسالت ما جلب رضایت مردم و ارتقاء خوشبینی آنان به نظام است، گفت: خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شان وزارت کشور هستم.
اسماعیل جبارزاده در جلسه تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید سیاسی وزارت کشور با تشکر از دکتر رحمانی فضلی بخاطر حسن اعتماد در سپردن تصدی حوزه سیاسی وزارت کشور به وی اظهار کرد: بنده خواهان تعامل با سایر قوا به ویژه نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و سایر مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز با حفظ شان و استقلال وزارت کشور هستم.
وی خاطرنشان کرد: رعایت اخلاق و سلسله مراتب اداری و تشکیلاتی در انجام ماموریت های محوله را سرلوحه امور قرار خواهم داد.
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: شایسته است تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم و جلب رضایت آنها بکار گیریم تا بتوانیم مردم را نسبت به نظام امیدوار و خوشبینی آنان را ارتقاء دهیم.
جبارزاده تاکید کرد: وزارت کشور دستگاهی است که اگر درست فعالیت کند در همه بخش ها می تواند بسیار اثرگذار باشد و یک استاندار قوی و فعال موجب ارتقاء شاخص های پیشرفت در استان خواهد بود.
در این نشست علی اصغر احمدی معاون سیاسی سابق وزیر کشور با آرزوی توفیق برای معاون جدید سیاسی گفت: آقای جبارزاده دارای سوابق انقلابی در سال های دفاع مقدس و از شخصیت های علمی و دانشگاهی است و باید ایشان را در انجام مسئولیت جدید یاری کرد.
وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است، افزود: یکی افتخارات زرین وزارت کشور در دولت یازدهم برگزاری چند انتخابات بسیار مهم بود و با هدایت رهبر معظم انقلاب، مشارکت جدی مردم و رعایت مر قانون برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار وزارت کشور افزوده شد.
اسماعیل جبارزاده استاندار سابق آذربایجان شرقی به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور در دولت دوازدهم منصوب شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz