روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 537
  • 693
  • 1,436,686
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی: کاهش تردد در فصل سرما از افزایش آلودگی هوا جلوگیری می کند

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه هر سال در فصل سرما با پدیده وارونگی هوا مواجه هستیم، گفت: امیدواریم در راستای کاهش آلودگی کلانشهر تبریز، مردم از ترددهای غیرضروری توسط خودروهای شخصی و تک سرنشین در شهر خودداری کنند.
جواد رحمتی در شورای ترافیک آذربایجان شرقی افزود: با همکاری مردم موضوع تردد خودروها به محدوده طرح کاهش آلودگی، موسوم به «ال ایی زد»، در شهر تبریز کنترل می شود.
وی ادامه داد: با اجرای طرح «ال ایی زد» در مناطقی که آلودگی هوا بالاست، از ورود خودروهایی با آلایندگی بالا جلوگیری می شود.
رحمتی همچنین اظهار داشت: هدف ما در بحث ترافیک، تامین آرامش و آسایش مردم و توجه به مسایل اجتماعی و در نظر گرفتن منافع عموم مردم است.
وی ادامه داد: در برخی نقاط مجبوریم تصمیماتی بگیریم که در ظاهر شاید مشکلات کوچکی را ایجاد کند، اما در واقع این طرح ها برای افزایش ضریب امنیت مردم اجرا می شوند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به طرح دسترسی به ساختمان جدید نظام مهندسی نیز گفت: نباید به خاطر دسترسی به یک ساختمان مسیر را خطرناک کرد، تردد چند کیلومتر اضافه بهتر از ایجاد دسترسی خطرناک است.
وی همچنین در خصوص طرح نحوه اتصال خیابان ارک به خیابان امام خمینی ره ، افزود: قطع ۲درخت موجود در مسیر راه حل مناسبی نیست،کلان شهر ۱/۸ میلیون نفری تبریز با مشکل وارونگی و به تبع آن آلودگی هوا در فصول سرد سال مواجه است

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز