روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 458
  • 693
  • 1,436,607
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز عنوان کرد: گفتمان انقلاب و نشاط اجتماعی رویکرد اصلی برنامه های دهه فجر

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: طرح گفتمان های انقلاب و ایجاد نشاط اجتماعی رویکردهای اصلی برنامه های دهه فجر شهرداری تبریز است.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز، حجت الاسلام حمیدی با بیان ارزش های انقلاب اسلامی و اهمیت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون دستاوردهای انقلاب اسلامی است و ویژه برنامه‌های دهه فجر تجدید میثاق آحاد ملت با آرمان های امام و شهدا است.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: عدد ۴۰ در آموزه های دینی نشانه عقلانیت است لذا برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی به معنای رسیدن انقلاب به مرحله پختگی است.
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز عنوان کرد: آیین جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، باید با رویکرد جدید و استفاده از شیوه‌های نو و همراه با اقدامات خلاقانه باشد.
حجت الاسلام احمد حمیدی رویکرد “نشاط عمومی” را یکی از شاخصه های برنامه های دهه فجر سالجاری عنوان کرد و افزود: امسال فضاسازی مناسب با روحیات مردم و نشاط اجتماعی برگزار خواهد شد و با توجه به اهمیت ویژه دهه فجر در سالجاری نسبت به سال های گذشته، برای حضور حداکثر مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن تلاش خواهد شد.
وی با بیان اینکه رویکرد شهرداری ورود به گفتمان انقلاب اسلامی است تا برای نسل جدید واقعیت‌های دوران انقلاب تبیین شود، گفت: در برابر هجمه‌های شدید دشمنان برای مواجهه با انقلاب اسلامی، تبیین واقعیت‌های دیروز، دستاوردهای امروز و چشم‌انداز آینده در این رویکرد مورد توجه جدی قرار گرفته است.
حمیدی در پایان یادآور شد: جشن انقلاب اسلامی امسال با برگزاری جنگ‌های شاد، آذین بندی‌ها و توسعه نشاط و برنامه‌های فرهنگی، نمایشگاه های مختلف با توجه به اهمیتی که در این زمینه است، به صورت برجسته‌ در سطح شهر نمود پیدا می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز