روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
معاون وزیر آموزش و پرورش: کودکان، کیسه پول آموزشگاه‌ها شده‌اند

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها به کودکان همانند کیسه پول نگاه می‌کنند.
رضوان حکیم زاده اظهار کرد: دکتر دانش آشتیانی بر توسعه و ارتقای دوره ابتدایی اهتمام ویژه دارند و تفاهم نامه امروز با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یکی از مصادیق آن است.همه ما کودکان کانون هستیم و با قصه های کانون، کودکی کرده ایم و آزادی و عدالت و برابری را از طریق قصه های کانون فراگرفته‌ایم.
حکیم زاده ادامه داد: دیگر امروز دست کودکان، کتاب نمی بینیم و آنها پای بازی های رایانه‌ای و موبایل‌ها می نشینند.
وی با بیان اینکه تصمیم گرفتیم با کانون پرورش فکری وارد تعامل نزدیک شویم گفت: درکانون بسیار عملگرا هستند و از ما پیگیرتر بودند. کانون پرورش فکری کودکان اصیل است و با باورهای واقعی شکل گرفته است. کانون پرورش فکری کودکان امتحان پس داده و روش‌های آموزشی کودک محور دارد و خوشبختانه به تکنولوژی نباخته و امیدوارم هیچ گاه در آن حل نشود.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: می خواهیم کودکی را به فرزندانمان بازگردانیم و این بار کانون را وارد ۶۳هزار مدرسه ابتدایی کنیم زیرا همه دانش آموزان ما امکان ورود به کانون را ندارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز