روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
معرفی جنایت های آل سعود در رادیو جمعه

تهیه کننده «رادیو جمعه» با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حقوق بشر آمریکایی و جنایت های آل سعود، آل خلیفه و داعش گفت: بخش های نمایشی رادیو جمعه با محور قرار دادن این موضوعات در قالب معرفی قبیله هایی به شکل کمدی و طنز طراحی شده است.
ساجد قدوسیان در خصوص آیتمهای این برنامه در تابستان گفت: ما برای هر برنامه یک موضوع محوری انتخاب کرده ایم که مردم در ایام تابستان با آن سر کار دارند البته رویکرد اصلی برنامه صرفا موضوعی نیست و این انتخاب موضوع فقط خط برنامه را تعیین می کند و طبیعی ست که در برنامه به نکات خاص ،ظریف و طنز ماجرا بپردازیم.
وی مسائلی مانند پر کردن اوقات فراغت، گرمای تابستان، کلاسهای آموزشی، ترافیک در تابستان، سفر و مشکلات آن را دست مایه نویسندگان برنامه دانست و ادامه داد: در طول برنامه ها همه شخصیتها و تیپ های برنامه رادیو جمعه همچون تیپ هایی مثل «منقاشیان»، «ماشاء الله خان»، «ننه کتی»، «شنگول»، «زعفرانی»، «بیتا و مهناز»، «فرزاد و فرهاد»، «قائووتی»، «غضنفر»، «دلاور»، «ج .ض»، «غش غشی»، «سرسام»، «شیطونک» و «فسقل» حضور دارند ضمن اینکه برنامه از نمایش های کوتاه و بلند، طنز آهنگ، لطیفه های مردمی و مسابقه تشکیل شده است.
هنرمندان «رادیو جمعه» تلفیقی از پیشکسوتان و جوانان طناز رادیو هستند.که جمعه های هر هفته از ساعت ۹:۰۰ اوقات خوشی را برای شنوندگان این شبکه رادیویی فراهم می کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز