روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 65
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,612
معرفی جنایت های آل سعود در رادیو جمعه

تهیه کننده «رادیو جمعه» با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حقوق بشر آمریکایی و جنایت های آل سعود، آل خلیفه و داعش گفت: بخش های نمایشی رادیو جمعه با محور قرار دادن این موضوعات در قالب معرفی قبیله هایی به شکل کمدی و طنز طراحی شده است.
ساجد قدوسیان در خصوص آیتمهای این برنامه در تابستان گفت: ما برای هر برنامه یک موضوع محوری انتخاب کرده ایم که مردم در ایام تابستان با آن سر کار دارند البته رویکرد اصلی برنامه صرفا موضوعی نیست و این انتخاب موضوع فقط خط برنامه را تعیین می کند و طبیعی ست که در برنامه به نکات خاص ،ظریف و طنز ماجرا بپردازیم.
وی مسائلی مانند پر کردن اوقات فراغت، گرمای تابستان، کلاسهای آموزشی، ترافیک در تابستان، سفر و مشکلات آن را دست مایه نویسندگان برنامه دانست و ادامه داد: در طول برنامه ها همه شخصیتها و تیپ های برنامه رادیو جمعه همچون تیپ هایی مثل «منقاشیان»، «ماشاء الله خان»، «ننه کتی»، «شنگول»، «زعفرانی»، «بیتا و مهناز»، «فرزاد و فرهاد»، «قائووتی»، «غضنفر»، «دلاور»، «ج .ض»، «غش غشی»، «سرسام»، «شیطونک» و «فسقل» حضور دارند ضمن اینکه برنامه از نمایش های کوتاه و بلند، طنز آهنگ، لطیفه های مردمی و مسابقه تشکیل شده است.
هنرمندان «رادیو جمعه» تلفیقی از پیشکسوتان و جوانان طناز رادیو هستند.که جمعه های هر هفته از ساعت ۹:۰۰ اوقات خوشی را برای شنوندگان این شبکه رادیویی فراهم می کنند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز