روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
معرفی سرمربی تیم ملی امید

تیم ملی امید تابستان سال آینده در بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی شرکت می‌کند اما هنوز سرمربی این تیم انتخاب نشده است.
به گزارش ایسنا، بعد از ناکامی تیم ملی امید در صعود به رقابت‌های قهرمانی آسیا و غیبت در مرحله نهایی این مسابقات که تا چند روز دیگر آغاز می‌شود، امیرحسین پیروانی از هدایت این تیم کنار رفت و از چند ماه پیش تاکنون تیم ملی امید سرمربی نداشته است.
با تمدید نشدن قرارداد پیروانی، تیم ملی امید هیچ اردویی را در مدت زمان اخیر نداشت و بازیکنان مستعد این تیم در کنار هم بازی نکردند.
بازیکنان تیم ملی امید را نفرات پیشین تیم ملی جوانان تشکیل می‌دهند که سال گذشته سوم آسیا شدند و بعد از ۱۶ سال به جام جهانی رفتند.
کمیته فنی فدراسیون فوتبال که تاکنون تصمیمی درباره سرمربی بعدی این تیم نگرفته در حال بررسی گزینه‌های مختلف است تا این تیم در مدت زمان کوتاه باقی مانده آماده بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی شود. به همین دلیل ظرف این ماه یا ماه آینده سرمربی بعدی تیم ملی امید انتخاب می‌شود تا در تعطیلات نوروز بازیکنان این تیم کنار هم تمرین کنند و تابستان راهی بازی‌های آسیایی شوند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز