روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
معرفی قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با صدور حکمی، صفر شاسفند را به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام مدیرعامل این سازمان معرفی کرد.
محسن نریمان در حکمی «صفر شاسفند» را به سمت مشاور اجرائی و قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد.
محسن نریمان در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اجرایی و قائم مقام اینجانب منصوب می شوید.
در بخش دیگری از حکم صادره، آمده است: لازم است با شناخت ژرف از منطقه آزاد ارس، آگاهی از پتانسیلهای بالقوه، وضعیت صنعتی و گردشگری منطقه، بهره گیری از ظرفیت های موجود و هم اندیشی با نخبگان و پژوهشگران با انگیزه و جلب مساعدت همکاران مخلص، دلسوز و پاکدست، نسبت به ارائه راهکارهای اجرایی برای بهبود امور و تحقق اهداف سازمان به ویژه در راستای جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و رونق صادرات با تدوین برنامه ریزی و با رعایت قوانین، مقررات و منشور اخلاقی برای نیل به سوی سازمان پویا، کارآمد و پاسخگو در برابر سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام بالنده معمول فرمایند.
صفر شاسفند متولد ۱۳۴۲ در ماکوست و دکترای صنایع، سیستم و بهره وری را در دانشگاه علم و صنعت به پایان برده است. وی فوق لیسانس مدیریت کسب و کار را نیز از دانشگاه کالگری کانادا کسب کرده است.
انتخاب به عنوان چهره ماندگار پتروشیمی در یکصدمین سالگرد تاسیس شرکت نفت و چهره ماندگار فنی و نگهداری کشور در سال ۱۳۹۱ از جمله افتخارات صفر شاسفند است.
ازجمله سوابق کاری قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس می توان به معاونت مجتمع پتروشیمی و مشاورعالی مدیرعامل در امور اجرایی پتروشیمی تبریز، عضویت در هیات مدیره انجمن ملی نگهداری و تعمیرات ایران و عضویت در کمیته راهبری فنی و مدیریت دارایی های فیزیکی وزارت نفت اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز