روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 30
  • 841
  • 1,328,763
معرفی « مرکز طرح ریزی برای فضاهای همگانی»

مرکز “طرح‌ریزی برای فضاهای همگانی” یک سازمان غیر‌انتفاعی است که هدف اصلی آن کمک به مردم و حمایت از فضاهای همگانی است که موجب ارتقای سطح کیفی جوامع می‌شود. این سازمان در سال ۱۹۷۵ پایه‌گذاری شده و امروزه تبدیل به یک مرکز بین‌المللی شناخته شده، در ارتباط با بهترین تجربیات، اطلاعات و منابع در مورد”مکان‌سازی” شده است.
این سازمان معتقد است که با استفاده از کادر علمی و سایر همکارانش می‌تواند برنامه‌ای تنظیم کند که موجب ارتقای کیفی انواع فضاهای همگانی مانند پارک‌ها، پایانه‌ها، مراکز مدنی، بازارها، مراکز شهری، کمپ‌ها، میادین، کناره‌های ساحلی و … گردد.
به طور کلی رویکرد اصلی این سازمان این است که فضاهای همگانی سرزنده و مردم‌مداری ایجاد کند تا مردم به راحتی در آن‌ها به تعاملات اجتماعی بپردازند و پیش از آن‌که هر طرحی برای کالبد فضا داده شود، ترتیبی اتخاذ شود که زمینه‌های حضور مردم فراهم شود. این سازمان به دنبال طراحی پروژه‌هایی است که طرح آن منعکس کننده و پاسخگوی نیازها و خواست‌های جوامع محلی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز