روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 211
  • 771
  • 1,433,847
معضل ترافیک با اجرای طرح های مناسب برطرف می شود

با توجه به ترافیک سنگین در شریان های اصلی شهر و نقش ادارات در ایجاد این معضل، طبق مطالعات انجام یافته می توان با همکاری و اجرای طرح های مناسب ترافیکی این مشکل را تا حد زیادی حل کرد.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، اصغر آدی بیگ مدیرعامل این سازمان با اعلام مطلب فوق گفت: معاونان حمل و نقل مناطق، مجموعه معاونت و سازمان با تعامل در ساماندهی و ایمن سازی ترافیک شهر می تواند تاثیر مثبتی بر ناهنجاری های ترافیک داشته باشد.
وی ضمن تاکید بر تشکیل اکیپ های کارگاهی، عنوان کرد: تلاش داریم با کاهش برون سپاری و استفاده حداکثری از پتانسیل همکاران مجموعه در بودجه شهرداری صرفه جویی کرده و حداکثر بهره را از توانمندی های کارکنان داشته باشیم.
آدی بیگ با اشاره به لزوم اجرای طرح های مختلف برای حل معضل ترافیک، یادآور شد: با توجه به ترافیک سنگین در شریان های اصلی شهر و نقش ادارات در ایجاد این معضل، طبق مطالعات انجام یافته می توان با همکاری ادارات و اجرای طرح های مناسب ترافیکی این مشکل را تا حد زیادی حل کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز