معظل آنتن دهی اپراتور همراه اول در مرکز تبریز

pakmehr_large-300x265 (1)معظل عدم آنتن دهی مناسب اپراتور تلفن همراه اول در مرکز شهر تبریز در منطقه ای از شهناز جنوبی چندین سال است که همچنان به قوت خود باقی است.
برخی از شهروندان ساکن در این منطقه می گویند شاهد تلاش های کارشناسان اپراتور هستند اما این مشکل همچنان آن ها را کلافه کرده و مجبور شده اند از سیم کارت های ایرانسل و رایتل استفاده کنند.
یک مقام آگاه در مخابرات آذربایجان شرقی در گفتگو با بنده اعلام کرد پس از آنکه در جریان قرار گرفته بلافاصله پیگیری های لازم را انجام داده است اما کارشناسان مربوطه آن را مشکل قدیمی در این منطقه اعلام کرده اند و در حال یافتن مکانی برای نصب دکل بی تی اس هستند و چنین درخواستی باید حداقل به امضا چندین نفر از مدیران برسد و مسئولان شهری نیز باید به فکر حل این مشکل باشند.
این معظل در مرکز کلانشهر تبریز در حالی به قوت خود باقی است که بسیاری از مشترکین همراه اول در دور افتاده ترین روستاها و جاده ها از خدمات این اپراتور ابراز رضایت می کنند.
شهروندان شاکی منتظر پاسخ شفاف و صریح مسئولین امر و سازمان‌های ناظر بر اپراتورهای تلفن همراه هستند و انجام نظرسنجی دقیق و بی طرفانه از میزان رضایت مردم در خصوص آنتن دهی و سایر خدمات اعلام شده را ضروری می دانند .

پیمان پاکمهر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از