روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 428
  • 882
  • 994,341
معـرفی سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۲ تبریز

در جلسه ای با حضور شهردار منطقه دو تبریز، سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی این منطقه معرفی شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ی معارفه با حضور باقر خوشنواز شهردار منطقه و معاونین و مدیران ارشد این شهرداری، هادی پورمحمدی بعنوان سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی منطقه دو معرفی شد.
در این جلسه خوشنواز در سخنانی ضمن اشاره به موفقیت های اخیر کسب شده شهرداری منطقه دو تبریز همچون کسب رتبه برتر در سامانه ساجا و پرداخت به موقع مطالبات سازمان تامین اجتماعی را به عنوان یکی از نقاط قوت این منطقه ذکر کرد.
وی در ادامه از مسئول سابق حوزه فرهنگی منطقه قدردانی کرده و افزود: خانم بدلی در طول ۲/۵ سال مسئولیت با بیشترین کارآئی و کمترین هزینه، برنامه های ابتکاری و خلاقانه فرهنگی بسیاری را به مورد اجرا گذاشتند.
شهردار منطقه دو، اجرای برنامه های فرهنگی مانند تجلیل از سحر اولی ها، مسابقات دوچرخه سواری، آموزش های ترافیکی و… را از اهم برنامه های شاخص برشمرد که توسط حوزه فرهنگی منطقه دو به اجرا درآمده و مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.
شایان ذکر است: هادی پورمحمدی نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد حجت الاسلام حمیدی و مهندس خوشنواز گفت: از تمامی برنامه ها، نگرش ها و سلایق در چارچوب مصالح کشور و شهر تبریز، برای ارتقای جایگاه فرهنگی شهرمان استفاده خواهیم کرد.
گفتنی است: آقای پورمحمدی پیش از این در مجموعه مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز و حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، مشغول فعالیت بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز