روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 288
  • 749
  • 1,336,773
معلمان بازنشسته به کار گرفته می شوند

وزیر آموزش و پرورش، با اشاره به پرداخت بخشی از معوقات فرهنگیان تا قبل از آغاز ماه مهر گفت: تا پیش ازآغاز سال تحصیلی نیز ۸۱۰ پروژه عمرانی را افتتاح خواهیم کرد.
سیدمحمد بطحایی در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه سال تحصیلی جدید را با حضور قریب به ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار دانش‌آموز شروع می‌کنیم، افزود: ۱۱۰۰ عنوان کتاب درسی با شمارگان ۱۳۸ میلیون جلد از ۲۰ شهریور ماه در سراسر کشور و از ۲۵ شهریور ماه در تهران توزیع خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت معلمان بازنشسته نیز گفت: از مهر امسال تا ۴ سال آینده تعدادی از معلمان بازنشسته می‌شوند و جلساتی با مدیران کل آموزش و پرورش داشتیم تا نیروهای توانمندی که تمایل به ادامه کار داشته باشند بازنشستگی‌شان را به تأخیر بیندازیم.
بطحایی با بیان اینکه ۲۰ هزار نیروی جدید از دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش اضافه خواهد شد، افزود: این نیروها جایگزین نیروهای بازنشسته می‌شوند ضمن اینکه مذاکراتی با سازمان برنامه و بودجه شده و امیدواریم از طریق نیروهای حق‌التدریس بخشی از نیازهای خود را تأمین کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز