روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
معماری زیست محیطی در لس آنجلس

ساختمانی جدید در محوطه “پالایاویستا” در همسایگی لس آنجلس با پوشش گیاهی فراوان و با هدف تأمین انرژی منفعل در یک مجتمع طراحی شده است. این بنا به نام “نیو بیتریس وست” نام گرفته که شامل هشت طبقه از اتاق‌های شیشه‌ای تراشیده شده با پوشش گیاهی فراوان با هدف تأمین انرژی منفعل در یک مجتمع است. درحال حاضر ساختمان جدید ادغامی از شرکت‌های شرکای گری می باشد.
این بنا واقع در تقاطع “جندی پلس” و خیابان “بیتریس” قرار دارد که شامل پنج طبقه فضای اداری و سه طبقه فضای عمومی، شامل رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی است.
دو طبقه پارکینگ زیرزمینی به سه طبقه از فضای بالای زمین پیوسته، که ۸۴۵ وسیله نقلیه را در خود جای می‌دهد، و این در حالی است که فضاهای پارکینگ دوچرخه بصورت طولانی و کوتاه مدت، اتاق های قفسه ای و دوش، کارمندان را تشویق می کند تا از ابزارهای پایدار محیط زیست استفاده کنند.
این ساختمان از استراتژی های پایدار زیست محیطی سراسر جهان کمک می‌گیرد که از جمله آن‌ها وسایل کم جریان آبی و روشنایی هایی از انرژی کارآمد است.
در طول روز، اکثر فضاها قادر خواهند بود به طور طبیعی روشن شوند. حیاط های جدید، مسیرها و محوطه سازی به زیبایی کلی دیوارهای سبز و سقف ها اضافه می شود.
برآورد های اولیه نشان می دهد که ساخت و ساز این بنا حدود ۲۲ ماه بطول بانجامد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز