روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 402
  • بازدید دیروز: 753
  • کل بازدید ها: 530,246
معماری زیست محیطی در لس آنجلس

ساختمانی جدید در محوطه “پالایاویستا” در همسایگی لس آنجلس با پوشش گیاهی فراوان و با هدف تأمین انرژی منفعل در یک مجتمع طراحی شده است. این بنا به نام “نیو بیتریس وست” نام گرفته که شامل هشت طبقه از اتاق‌های شیشه‌ای تراشیده شده با پوشش گیاهی فراوان با هدف تأمین انرژی منفعل در یک مجتمع است. درحال حاضر ساختمان جدید ادغامی از شرکت‌های شرکای گری می باشد.
این بنا واقع در تقاطع “جندی پلس” و خیابان “بیتریس” قرار دارد که شامل پنج طبقه فضای اداری و سه طبقه فضای عمومی، شامل رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی است.
دو طبقه پارکینگ زیرزمینی به سه طبقه از فضای بالای زمین پیوسته، که ۸۴۵ وسیله نقلیه را در خود جای می‌دهد، و این در حالی است که فضاهای پارکینگ دوچرخه بصورت طولانی و کوتاه مدت، اتاق های قفسه ای و دوش، کارمندان را تشویق می کند تا از ابزارهای پایدار محیط زیست استفاده کنند.
این ساختمان از استراتژی های پایدار زیست محیطی سراسر جهان کمک می‌گیرد که از جمله آن‌ها وسایل کم جریان آبی و روشنایی هایی از انرژی کارآمد است.
در طول روز، اکثر فضاها قادر خواهند بود به طور طبیعی روشن شوند. حیاط های جدید، مسیرها و محوطه سازی به زیبایی کلی دیوارهای سبز و سقف ها اضافه می شود.
برآورد های اولیه نشان می دهد که ساخت و ساز این بنا حدود ۲۲ ماه بطول بانجامد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز