روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 40
  • 514
  • 1,144,809
معمای عجیب تداوم فعالیت چارتری‌ها

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: واقعا مشخص نیست که چرا سازمان هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی فعالیت شرکت های چارتری را کاملا متوقف نمی کند.
سیداحسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ان با انتقاد از افزایش غیرمنطقی نرخ برخی از پروازهای هوایی، گفت: متأسفانه در چند وقت اخیر شاهد جهش قیمت بلیط هواپیما بوده ایم که این مسئله نشان دهنده عدم نظارت بر این بخش است.
سیداحسن علوی گفت: شرایط کنونی کشور دچار مشکلات اقتصادی شده و در هر بخش شاهد بروز تلاطم هستیم که این موضوع نشأت گرفته از فعالیت دلالان و سوداگران است، حال این وضعیت به بازارهایی مانند پروازهای هوایی یا مسکن نیز کشیده می شود
نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی کشور دچار مشکلات اقتصادی شده و در هر بخش شاهد بروز تلاطم هستیم که این موضوع نشأت گرفته از فعالیت دلالان و سوداگران است، حال این وضعیت به بازارهایی مانند پروازهای هوایی یا مسکن نیز کشیده می شود.
کاهش قیمت بلیط هواپیما تنها با مقابله با دلالان امکان پذیر است
وی تصریح کرد: مادامی که دستگاه های اجرایی و نظارتی مانند سازمان هواپیمایی اجازه فعالیت دلالان را در صنعت هواپیمایی و پروازهای هوایی بدهند، نمی تواند به تثبیت و کاهش قیمت بلیط امید داشت.
علوی تصریح کرد: به نظر من دولت قاطعیت لازم را در مقابله با سوداگران و دلالان ندارد و به نظر می رسد که این گروه ها قدرت بیشتری دارند.
شرکت های چارتری در افزایش قیمت بلیط هواپیما دخیل هستند
این نماینده مردم در مجلس دهم، با اعلام اینکه شرکت های چارتری در افزایش قیمت بلیط هواپیما دخیل هستند، افزود: این موضوع واقعا مشخص نیست که چرا سازمان هواپیمایی و وزارت راه و شهرسازی فعالیت شرکت های چارتری را کاملا متوقف نمی کند، وزارتخانه باید اعلام کند که هیچ شرکتی حق فعالیت چارتری را ندارد مگر آنکه قیمت ها به میزان قابل قبول کاهش یابد.
معمای عجیب تداوم فعالیت چارتری‌ها در صنعت هواپیمایی؛ حامیان شرکت های چارتری مشخص نیستند
وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی بارها اعلام کرده است که فعالیت شرکت های چارتری را متوقف می کند، اما متأسفانه تاکنون این شرکت ها باقی مانده اند. فعالیت دوباره چارتری ها واقعا عجیب است و مشخص نیست که چه کسانی حامی تداوم فعالیت این شرکت ها هستند.
نمی توان به بهانه افزایش قیمت ارز، نرخ بلیط هواپیما را افزایش داد
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: برخی اعلام می کنند که افزایش قیمت بلیط هواپیما به علت افزایش نرخ ارز است، اما به نظر من تمام مسائل مرتبط با قیمت ارز نیست، بلکه نشأت گرفته از فعالیت دلالان در این عرصه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز