روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 212
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,550
معمای قتل سومین فرزند زن جنایتکار

تحقیقات جنایی از زن جوانی که در اقدامی جنون‌آمیز دو فرزندش را به قتل رسانده است درحالی ادامه دارد که کارآگاهان، با کشف سرنخ‌هایی احتمال می‌دهند او سال‌ها قبل نیز، فرزند دیگرش را به قتل رسانده باشد.
دراین جنایت که صبح شنبه ۲۳ بهمن رخ داد زن جوان، دختر و پسر خردسالش را خفه کرد و بعد هم سعی کرد به زندگی‌اش پایان دهد. اما خواهرش سررسید و با انتقال پیکرنیمه جانش به بیمارستان ازمرگ نجات یافت.
«ناهید» پس از بهبود حالش و در نخستین بازجویی‌ها به بازپرس «احمدی نژاد» گفت: «می‌خواستم بمیرم اما نمی‌دانم چرا زنده مانده‌ام. من نمی‌خواستم بچه‌هایم بی‌پدر، بزرگ شوند. همسر اولم اعتیاد داشت. به همین دلیل مجبور به جدایی شدم و بعد از مدتی با شوهر دومم ازدواج کردم. اوایل زندگی خوبی داشتیم اما پس از مدتی فرزندان شوهرم که از همسر قبلی‌اش هستند وارد زندگی‌مان شدند و بعد از آن بدبختی و آوارگی من شروع شد. شوهرم نیز هربار بهانه‌ای می‌گرفت و دعوا راه می‌انداخت. او نمی‌خواست دخترم که ازشوهرقبلی‌ام است، با ما زندگی کند. بچه‌هایش هم مخالف ازدواج ما بودند تا اینکه به خواسته‌ شان رسیدند. آنها باعث جدایی پدرشان از من شدند و او بار دیگر نزد همسر سابقش برگشت و من و دو فرزندم را ترک کرد. این مرد فقط برای ما خانه‌ای اجاره کرد و مهریه‌ام را داد. با اینکه خیاطی می‌کردم اما نبود سرپرستی بالای سرمن و دختر و پسرم برایم زجرآور بود. به همین خاطر نمی‌خواستم دختر و پسرم بی‌پدر بزرگ شوند و سرنوشتی مثل من پیدا کنند. آن شب تنها به خواهرم پیام دادم تا حلالم کند چرا که خواهر خوبی برایش نبودم. بعد هم طبق نقشه پس از خوراندن قرص خواب به بچه‌ها آنها را خفه کردم و رگ دستم را هم زدم و دیگر هیچ چیزی به یاد ندارم تا اینکه چشم باز کردم و دیدم در بیمارستان بستری هستم.» در ادامه تحقیقات، مرد میانسالی که از اقوام قاتل است، به دادسرا رفت و به بازپرس جنایی گفت: «ناهید سال‌ها قبل دختر یک سال و نیمه‌ای داشت که او را هم به قتل رسانده است.»با اطلاعاتی که این مرد در اختیار بازپرس قرار داد، تحقیقات در این باره آغاز شد. بررسی‌های مقدماتی هم نشان داد ناهید سال‌ها قبل دختری یک سال و نیمه داشته اما سرنوشتش هنوز مشخص نیست. بنابراین بازپرس پرونده دستور داد کارآگاهان درباره سرنوشت این دختر بچه نیز تحقیقات لازم را انجام دهند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز