روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 416
  • 863
  • 1,353,752
معیـارهای تعیین قیـمت نـان در سال ۹۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی گفت : از سال آینده قیمت نان بر اساس کیفیت و ترکیب آن تعیین و به مردم عرضه می‌شود.
معیارهای تعیین قیمت نان در سال ۹۷ علی جهانگیری در کارگروه آرد و نان آذربایجان شرقی افزود: برای نان‌های سبوس دار گواهینامه‌ای ویژه هم طراحی و به نانوایان داده می‌شود تا مشخص شود در هر نانوایی نان با چند درصد سبوس و با چه ترکیب آردی، پخت و عرضه می‌شود.
او گفت: تا پایان فروردین ۹۷، برنامه مشخصی برای تنظیم کیفیت نان در سال آینده تدوین خواهد شد چرا که افزایش کیفیت نان در واقع به تامین و افزایش سلامت مردم منجر می‌شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تشدید نظارت بر اجرای مصوبات این کارگروه و همچنین مسائل مربوط به پخت نان‌های متنوع در شهر با توجه به رویداد مهم تبریز ۲۰۱۸ افزود: صدور مجوز برای تولید نان‌های با کیفیت و مرکب از چند آرد مختلف، موجب رضایت مندی مردم و گردشگران هم می‌شود.
در این کارگروه مقرر شد با توجه به ایجاد ترافیک و افزایش هزینه‌ها به هنگام خرید ماهانه ۳ نوبت آرد از سیلو‌ها، این وعده‌های خرید به ماهانه ۲ بار کاهش یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز