روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 429
  • 648
  • 1,189,781
مـردم تبریز همچون دفـاع مقدس در کنار هموطنان اهـوازی هستند

شهردار کلانشهر تبریز طی تماس تلفنی با شهردار اهواز، ضمن محکوم کردن جنایت وحشیانه اخیر در این شهر اظهار داشت: اینجانب از طرف شهروندان قدرشناس تبریز با مردم خونگرم و مقاوم اهواز اظهار همدردی می کنم.
به گزارش شهریار،ایرج شهین باهر در گفتگوی تلفنی خود با مهندس منصور کتانباف با اظهار تاسف و همدردی با مردم شریف اهواز گفت: امروز دشمنان نظام اسلامی و بدخواهان تمامیت ارضی ایران درپی شکست در جبهه های مختلف، به ترور کور و جنایت علیه مردم بی گناه روی آورده اند.
وی با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته ثابت کرده اند هرگز تسلیم زورگویان و جنایتکاران نمی شوند اظهار داشت: مردم مقاوم اهواز همانند جنگ تحمیلی این حادثه را نیز با سربلندی پشت سر گذاشته و محکم تر از قبل در راه ارتقای میهن عزیز گام خواهند برداشت.
شهین باهر در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به نقش عاشورائیان تبریز و آذربایجان در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: مردم تبریز از همان آغاز جنگ تحمیلی همواره در کنار مردمان مقاوم خوزستان و اهواز بوده و این پیوند همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز