مــرمت مجسمه های پیاده راه تربیت

برابر دستور شهین باهر شهردار محترم تبریز نسبت به مرمت و رسیدگی به مجسمه های پیاده راه تربیت ، شهرداری منطقه ۸ تبریز کار مرمت و بازسازی را آغاز کرد .
به گزارش امور ارتباطات منطقه ۸ شهرداری : کار رنگ کاری ، مرمت و بازسازی مجسمه های پیاده راه تربیت آغاز شد .
شهین باهر شهردار تبریز ، در آخرین بازدید خود از پیاده راه تربیت ، در راستای ایجاد رضایت گردشگران و مهمانان محترم ، خواستار رسیدگی به محوطه و رنگ کاری و بازسازی مجسمه های موجود در پیاده راه تربیت شدند .
برابر این دستور منطقه هشت شهرداری ، فعالیت خود را در زمینه ی زیباسازی و مرمت آغاز کرد و همه مجسمه های پیاده راه تربیت بازسازی و رنگ کاری شدند .هم چنین بازدید سرپرست منطقه ۸ شهرداری از موزه مشاغل و عملیات عمرانی کفسازی های صورت گرفته و در دست اقدام بازار، صورت گرفت .
به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری ، سرپرست محترم منطقه با حضور در موزه مشاغل ضمن بازدید از محیط داخلی موزه ، خواستار آماده سازی موزه ، برای بازدیدکنندگان گرامی شدند .
پاک نهاد با حضور در بازار سرپوشیده تبریز ، از کفسازی های صورت گرفته در بازار “ تیمچه مجیدیه “ ، “ دباغخانه “ و “ قیزبستی “ بازدید نمودند .
اصناف و کسبه بازار با استقبال از سرپرست منطقه ، از پروژه کفسازی و جدیت در روند آن اعلام رضایت کرده و مشکلات دیگر خود را با سرپرست منطقه درمیان گذاشتند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از