روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 224
  • 814
  • 1,335,960
مقابل تراکتور جبران می کنم و گل می زنم قلی‌زاده: تشویق های هم‌تیمی‌هایم به من انگیزه می دهد

علی قلی زاده هافبک سایپا که در بازی با استقلال تهران یکی از بهترین های میدان بود، می‌گوید تشویق های هم‌تیمی‌هایش انگیزه‌اش را روز به روز بالاتر می‌برد.
علی قلی زاده هافبک سایپایی ها در بازی مقابل استقلال هر کاری که می خواست انجام داد. او بارها به دفاع آبی ها نفوذ کرد و توانست ۲ بار هم در موقعیت تک به تک با مهدی رحمتی قرار بگیرد. قلی زاده که از ابتدای لیگ خیلی خوب کار کرد و گل زیبایی هم مقابل استقلال خوزستان زد، می گوید یکی از مهمترین دلایلی که انگیزه هایش بالا می رود، تشویق های هم تیمی هایش است. مثلا مهدی ترابی که بعد از بازی با استقلال، عکس را در استوری اینستاگرام گذاشت و نوشت: “نیمارمون” هافبک سایپا درباره این لقب که ترابی به او داده، می گوید: “بچه ها به من لطف دارند.
این مساله باعث می شود انگیزه ام بالا برود. و با تشویق هایشان بهتر از قبل کار کنم. من هم تلاش می کنم هر روز بهتر از قبل باشم تا بتوانم به تیمم کمک کنم.”
علی قلی زاده در رابطه با پیروزی مقابل استقلال توضیح می دهد: “پیروزی مقابل استقلال خواست خدا بود. هر ۲ تیم خیلی خوب کار کردند که ما توانستیم از موقعیت هایمان بهتر بهره ببریم و گل بزنیم. در نهایت هم به لطف خدا برنده بازی شدیم.”
قلی زاده در مورد بازی این هفته تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز می گوید: “تراکتور تیم خیلی خوبی است که ما می رویم برای کسب برد. امیدوارم بتوانیم از این بازی هم ۳ امتیاز را بگیریم.”
هافبک سایپا درباره گلزنی هایش در بازی های آینده ادامه می دهد: “من خیلی دوست داشتم در بازی مقابل استقلال گل بزنم که قسمت نشد اما تلاش می کنم در بازی با تراکتور حتما گل بزنم. البته قبل از هر چیز، پیروزی سایپا برایم مهم است که امیدوارم این اتفاق با گل من بیفتد.”

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز