روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,675
  • 1,097
  • 1,390,840
مقاوم سازی ۱۲ هزار مسکن روستایی آذربایجان شرقی در سالجاری

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از اختصاص ۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد ریال برای مقاوم سازی ۱۲ هزار مسکن روستایی در سالجاری خبر داد.
حافظ باباپور با اشاره به اینکه نیمی از خانه های روستایی در استان نیاز به نوسازی و مقاوم سازی دارند گفت: از ۲۸۳ هزار خانه روستایی موجود در آذربایجان شرقی، ۱۴۳ هزار واحد نوسازهستند و تسهیلات اختصاص یافته برای مقاوم سازی مساکن روستایی با معرفی بنیاد مسکن و با همکاری بانک های عامل درحال پرداخت است.
باباپور با تبیین اهم فعالیت های بنیاد مسکن، همکاری، همدلی، ارتباط با سایر ارگان ها و مشارکت های مردمی را ازعوامل موثر در امر خدمات رسانی و عمران روستاها برشمرد.
وی، توسعه و عمران مناطق روستایی را عامل مهم در کاهش مهاجرت به کلانشهرها عنوان کرد و گفت: مقاوم سازی اماکن مسکونی درروستاها از اولویت هایی هستند که باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد چرا که توسعه استانی بدون توجه به توسعه روستایی امکان پذیر نیست.
باباپور طرح بهسازی روستاها را اقدامی جهادی از سوی بنیاد مسکن قلمداد و خاطر نشان کرد: اقدام جهادی بنیاد مسکن، زمینه مناسبی برای محرومیت زدایی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز