روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 285
  • 965
  • 1,043,862
مقتدر در برابر متخلفان

فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی فرصتی بود برای فرماندهی این نیرو در استان تا با برگزاری نشسست خبری ، رسانه ها را در جریان اقدامات و تلاش های این مجموعه پرتلاش قرار دهد.
سردار حسن خانی با بیان اینکه پلیس در همه جوانب زندگی مردم نقش دارد معتقد است : بسیاری از شهروندان اولین فردی را که در خیابان ها می بینند ماموران راهنمایی رانندگی است و یا اینکه پلیس در جایگاهی قرار دارد که برخی از شهروندان حتی مشکلاتی که نمیتوانند با محارم و نزدیکان خود در میان بگذارند را با پلیس طرح میکنند و پلیس به مامنی برای شهروندان تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست ۸۰۰هزار تماس با ۱۱۰ استان گرفته شده است افزود: شعار امسال ما پلیس مقتدر و امین خواهد بود.
حسن خانی در خصوص وضعیت پلیس در نزد افکار عمومی گفت: پلیس ما در تراز انقلاب اسلامی است و توانسته است اعتماد مردم را جلب نماید و شاخصه ما اقتدار در برابر متخلفان و مورد اعتماد مردم عادی است.
فرمانده نیروی انتظامی استان با بیان اینکه وضعیت امنیتی استان ما عالی است گفت: خوشبختانه هیچ مشکل امنیتی در استان نداریم و حتی امنیت سرمایه گذاران هم تامین است.
در دنیا بی نظیریم
وی در خصوص عملکرد این نیرو در حوزه مواد مخدر گفت: کاری که در استان ما انجام گرفته است نه در منطقه بلکه در کشور بی نظیر است و خوشبختانه امروز تبدیل به استان بدون معتاد متجاهرشده ایم.
وی با بیان اینکه تعداد افرادی که تحویل ماده ۱۵ و ۱۶ شده اند بالغ بر ده هزار و ۶۰۰نفر میشود گفت: تا کنون ۷۰۰طرح پاکسازی داشته ایم و ۱۲باند بزرگ توزیع مواد مخدر منهدم و ۱تن و ۲۴۰کیلو مواد مخدر کشف شده است .
حسن خانی افزود: ۲۷۰۰ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شده است که سال ۹۶ نیز ۲۰هزار معتاد در سطح شهرها دستگیر شده اند.
قاچاق کالا
این حوزه آخرین موضوع مهمی بود که فرمانده نیروی انتظامی استان به آن اشاره نمود و گفت :حجم ورود کالای قاچاق به استان نسبت به سال قبل کم شده اما با این همه کشف کالای قاچاق ۲ درصد نسبت به سال قبل بالا رفته است .
وی استان اذربایجان شرقی را پیشرو و پیشگام در مبارزه با احتکاردانست و اظهار داشت : بعد از کشف ۴۰۰۰ تن برنج احتکاری در استان کار مبارزه جدی با قاچاق کالا در کشور شروع شده است.
وی همچنین با توجه به شکایت نیروی انتظامی از عکاس خبری ایسنا اظهار داشت: به میمنت هفته نیروی انتظامی انشالله این مشکل نیز حل خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز