روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
مقررات دست و پاگیر دولتی مانع فعالیت بخش خصوصی می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان آذرشهر اظهار کرد: شهرستان آذرشهر از نظر قابلیت‌ها و پتانسیل‌های درونی داشته‌های فراوانی دارد و این سرمایه‌های درون شهرستان می‌تواند به جهش توسعه‌ای آن کمک کند.
داوود بهبودی با بیان اینکه وجود مشکلات خود نشان‌دهنده پویایی و تحرک در محیط است و بایستی با اتکا به قابلیت‌های شهرستان و استان مشکلات را رفع نمود، افزود: لازم است متولیان بخش دولتی در شهرستان پا به پای مدیران بخش خصوصی پیگیر حل مشکلات تولیدکنندگان باشند.
بهبودی متذکر شد: در استان آذربایجان‌شرقی عموما در بدنه دولت به دنبال اجرای مو به موی قوانین و مقرارت هستند و این در حالی است که اجرای مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز