روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 128
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,675
مقررات دست و پاگیر دولتی مانع فعالیت بخش خصوصی می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان آذرشهر اظهار کرد: شهرستان آذرشهر از نظر قابلیت‌ها و پتانسیل‌های درونی داشته‌های فراوانی دارد و این سرمایه‌های درون شهرستان می‌تواند به جهش توسعه‌ای آن کمک کند.
داوود بهبودی با بیان اینکه وجود مشکلات خود نشان‌دهنده پویایی و تحرک در محیط است و بایستی با اتکا به قابلیت‌های شهرستان و استان مشکلات را رفع نمود، افزود: لازم است متولیان بخش دولتی در شهرستان پا به پای مدیران بخش خصوصی پیگیر حل مشکلات تولیدکنندگان باشند.
بهبودی متذکر شد: در استان آذربایجان‌شرقی عموما در بدنه دولت به دنبال اجرای مو به موی قوانین و مقرارت هستند و این در حالی است که اجرای مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز