مقررات دست و پاگیر دولتی مانع فعالیت بخش خصوصی می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، در جلسه مشترک کمیته برنامه‌ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان آذرشهر اظهار کرد: شهرستان آذرشهر از نظر قابلیت‌ها و پتانسیل‌های درونی داشته‌های فراوانی دارد و این سرمایه‌های درون شهرستان می‌تواند به جهش توسعه‌ای آن کمک کند.
داوود بهبودی با بیان اینکه وجود مشکلات خود نشان‌دهنده پویایی و تحرک در محیط است و بایستی با اتکا به قابلیت‌های شهرستان و استان مشکلات را رفع نمود، افزود: لازم است متولیان بخش دولتی در شهرستان پا به پای مدیران بخش خصوصی پیگیر حل مشکلات تولیدکنندگان باشند.
بهبودی متذکر شد: در استان آذربایجان‌شرقی عموما در بدنه دولت به دنبال اجرای مو به موی قوانین و مقرارت هستند و این در حالی است که اجرای مقررات دست و پاگیر مانع فعالیت بهینه بخش خصوصی می‌شود؛ به همین جهت مدیران دولتی باید شرایط تولیدکنندگان را درک نموده و با همدلی و همراهی به دنبال رفع مشکلات بخش خصوصی باشند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz