روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ملی‌پوش جودوی دختران:‌ برای آسیایی فقط ۲ هفته در اردو بودیم

جودوکار تیم ملی جوانان بانوان می‌گوید برای حضور در پیکارهای قهرمانی آسیا فقط دو هفته در اردو بوده ‌است.
زهرا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به کسب نشان برنز جودو جوانان آسیا اظهار کرد: سطح مسابقات خیلی بالا بود و جَو سنگینی داشت. مبارزه اول را به جودوکار ژاپنی واگذار کردم و در مسابقه دوم حریفی از کشور میزبان(قرقیزستان) را با ضربه فنی شکست دادم. در مصاف رده‌بندی ورزشکار ازبکستانی را در وقت طلایی ضربه فنی کردم اگرچه در دو دقیقه اول هم او را ضربه کردم ولی داور وازاری(نصف امتیاز) داد.
وی ادامه داد: تمام تلاشم را به کار گرفتم که امسال مدال طلا بگیرم اما به علت ۱۳ کیلو وزن کم کردن، نتوانستم کار خودم را به‌خوبی انجام دهم. گرچه ما فقط دو اردوی یک هفته‌ای داشتیم و بدون تمرین اعزام شدیم!
باقری درباره باخت به جودوکار ژاپنی گفت: تجربه خوبی بود، حتی می‌توانستم بهتر کار کنم یا امتیاز ندهم ولی رژیم و تعداد کم اردو باعث شد عملکردم آنگونه که می‌خواهم نباشد.
این جودوکار لرستانی یادآور شد: اسم من را برای وزن “مثبت” ارسال کرده بودند اما می‌خواستم در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم روی تاتامی بروم، چون سال گذشته هم مدال برنز این وزن را کسب کرده بودم و امسال هم می‌خواستم در وزن خودم باشم و مدال بهتری بگیرم که متاسفانه رنگ مدال عوض نشد.
وی با بیان اینکه مبارزه با حریف ژاپنی خیلی سخت بود، افزود: با اینکه به او باختم اما جودوکار ازبک سخت‌ترین رقیبم بود.
باقری درباره رقابت بعدی‌اش اظهار کرد: احتمالاً در مسابقات جهانی کوراش که در کرواسی برگزار می‌شود، شرکت می‌کنم.
وی در پایان گفت: از خانواده‌ام که همواره حمایتم کرده‌اند و در این پیکارها هر دقیقه با من در ارتباط بودند، تشکر می‌کنم و شرمنده‌ام که نتوانستم طلا بگیرم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز