روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 649
  • 857
  • 1,393,942
ملی‌پوش شیرجه: در شهرستان‌ها تخته فنر نداریم

ملی‌پوش شیرجه هدف اصلی فدراسیون برای تیم ملی در بازی‌های آسیایی را حضور در بین ۶ تیم برتر آسیا عنوان کرد.
مجتبی ولی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام رضایت از آمادگی تیم ملی شیرجه افزود: شیرجه ایران در ماده سینکرو حرف‌هایی برای گفتن دارد. هدف اصلی فدراسیون و کادر فنی تیم ملی هم حضور در بین ۶ تیم برتر بازی‌های آسیایی جاکارتا است که رسیدن به این هدف نیز نیازمند برنامه‌ریزی‌های خوب و بلندمدت است که باید از سوی مسئولان صورت گیرد.
او در مورد عملکرد تیم ملی شیرجه در بازی‌های آسیایی اظهار کرد: سطح این بازی‌ها حتی از بازی‌های جهانی هم بالاتر است. همه تیم‌های صاحب نام آسیایی در ورزش شیرجه، مثل چین، ژاپن، مالزی، اندونزی، کره جنوبی و حتی کره شمالی، در این بازی‌ها حضور دارند که کار را بسیار سخت می‌کند اما با توجه به اینکه هدف ما حضور در بین تیم‌های برتر است باید اردوهای باکیفیت‌تری برای تیم ملی شیرجه برگزار کنیم.
مدال‌آور تیم ملی شیرجه در بازی‌های کشورهای اسلامی درباره شرایط فعلی خود و تیم ملی شیرجه نیز خاطرنشان کرد: در حال حاضر اردوهای خود را پیگیری می‌کنیم و من هم در شهرستان خود (تبریز) تمرین‌های لازم را انجام می‌دهم تا آمادگی جسمانی خود را برای مسابقه‌های پیش رو حفظ کنم.
ولی‌پور ضمن بیان اینکه مشکل اصلی شیرجه در شهرستان‌ها نبود تخته دایو است تاکید کرد: در حال حاضر هیچ دایو استانداردی در شهرستان‌ها وجود ندارد که ورزشکاران تمرین کنند. همه تخته‌های ما در شهرستان‌ها هم در تبریز و هم در کرمانشاه شکسته است و شرایط تمرین برای من و شهنام نظرپور بسیار سخت است. امیدوارم تخته‌هایی که آقای رضوانی قول آن‌ها را داده بود، به زودی ساماندهی شده و به داخل کشور وارد شوند.
او در مورد کیفیت اردوهای تیم ملی افزود: یکی دیگر از مسائل مهمی که می‌تواند به تیم ملی شیرجه کمک کند حضور در بازی‌های تدارکاتی خارجی است. اگر بتوانیم در اردوهای اروپایی شرکت کنیم، قطعا عملکرد خوبی خواهیم داشت چون به شرایط مسابقه و قهرمانی نزدیک می‌شویم. شرایط استخرهایی که در خارج از ایران وجود دارند، به استخرهای مسابقه‌های بین‌المللی نزدیک‌تر است و همه ورزشکاران المپیکی در این استخرها تمرین می‌کنند و اگر ما در کنار این ورزشکاران المپیکی تمرین کنیم،‌ قطعا تکنیک‌های جدیدی را از آن‌ها الگوبرداری می‌کنیم.
ولی‌پور در پایان افزود: در حال حاضر نمی‌توانم بگویم حضور آقای آرامی به عنوان مدیر تیم‌های ملی مفید است یا نه چون تا به حال در کنار ایشان تمرین نکرده‌ام اما با برنامه‌هایی که او در اختیار تیم ملی قرار خواهد داد، امیدوارم تیم ملی شیرجه نتایج خوبی را کسب کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز