روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 633
  • 1,001
  • 1,356,972
منابع موجود در کتابخانه ملی هویت ما را تعریف می‌کند

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در آئین اختتامیه آیین نکوداشت هفته هشتادمین سال تاسیس کتابخانه ملی، گفت: منابع کتابخانه ملی اندوخته‌ای است که هویت ما را تعریف می‌کند.
آئین اختتامیه آیین نکوداشت هفته هشتادمین سال تاسیس کتابخانه ملی در مرکز همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.
اشرف بروجردی، اظهار کرد: دراین راه سعی کرده‌ایم تاتلاش‌های خود رابه یادگار بگذاریم تا اثبات کنیم که سرزندگی، پویایی، افزایش فکر و بارور شدن اندیشه محصول تلاش است.
وی خطاب به کارمندان و مدیران سازمان گفت: این تلاش‌ها مدیون کسانی که همواره سعی کرده‌اند بی منت و بدون مطالبه‌ای افزون با همدلی و همراهی و همفکری این سازمان را یاری دهند و به هموطنان خود در راستای بهره وری از داشته‌هایشان کمک کنند.
بروجردی تصریح کرد: داشته‌هایی که در غالب نوشتار و سند در اختیار شماست، سرمایه یک ملت به شمار می‌آید. این میراث، اندوخته‌ای است که هویت ما را تعریف و دانشی است که زندگی ما را تعیین می‌کند و راه و رسم خوب زیستن را به ما یاد می‌دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز