روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
افتتاح اولین بازاچه میوه و تره بار شهر جدید سهند

به مناسبت گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری ها مراسمی در شهر سهند برگزار شد .
بهرام روشنی در این مراسم گفت : سیاست گذاری و ریل گذاری اجرای پروژه های عمران شهری توسط مردم با همت شهرداری انجام گرفته و این شهرداری با اجرای طرح های مشارکتی در طول چند سال گذشته موفق شده نسبت به اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی خود توسط سرمایه گذاران اقدام نموده و بخشی از نیازهای شهروندان را تامین نماید .
شهردار سهند به افق روشن شهر سهند اشاره کرد و گفت: شهر سهند با توجه به مزیت های خوب خود در آینده ای نزدیک به یکی از شهرهای مدرن و سالم از نظر آب و هوایی و سکونت تبدیل شده و زندگی در ان مایه مباهات شهروندان خواهد شد .
بهرام روشنی به پروژه اتوبان تبریز – سهند هم اشاره کرد و گفت : با تلاش مجموعه مدیریتی شهرستان و استان اقدامات بسیار خوبی در مورد اتوبان تبریز سهند انجام گرفته که به بزودی شاهد خبرهای مسرت بخش در باره این پروژه خواهیم بود .
همچنین در این مراسم اولین بازارچه میوه و تره بار شهر سهند در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر زیر بنا با هزینه ای افزون بر ۲۵۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی افتتاح شد . این طرح از سلسله طرح های مشارکتی واحد سرمایه گذاری شهرداری سهند است که در جهت آسایش اهالی منطقه اجرا می شود . در کنار این بازارچه نانوایی سه گانه نیز اجرا خواهد شد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز