روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 480
  • 874
  • 1,352,110
منتظر لایحه دولت در خصوص اصلاح قانون انتخابات هستیم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اصلاح قانون انتخابات گفت: الان دیگر دیر شده است اما منتظر لایحه دولت هستیم.
علی مطهری در حاشیه آیین گرامیداشت سالگرد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی’ در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره این که اگر گزینه ای به جای روحانی معرفی شود فراکسیون امید روی آن اجماع نظر خواهد داشت؟ اظهار داشت: فعلا راجع به انتخابات اظهار نظر نمی کنم. وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که نظر کلی فراکسیون امید درباره روحانی چیست، گفت: باید از سخنگوی فراکسیون این سوال را بپرسید من راجع به انتخابات حرفی نمی زنم.
مطهری در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که شکایت شما به کجا رسیده است، گفت: گزارشات کمیسیون شوراها و گزارش وزارت کشور را به دادسرای ویژه روحانیت برای استفاده داده ایم.
مطهری در پاسخ به سوالی در خصوص استفساریه ای که قرار بود به شورای نگهبان برود، بیان کرد: ظاهرا شورا بر همان ایراد قبلی خود تاکید کرده است. به نظر من می توانست مستقیما به مجمع تشخیص مصلحت نظام برود ولی ظاهرا چون در بررسی قبلی مجلس رفع ابهام شده بود شورا بر همان ایراد قبلی تاکید کرده است و احتمالا باز به مجلس برمی گردد و مجلس در نظر قبلی خود اصرار می کند و آن زمان به مجمع می رود.
وی همچنین درباره گزارش حادثه مشهد (لغو سخنرانی وی در مشهد) که گفته می شود به کمیسیون شوراها برگشته است ،گفت: گزارش را صادر کرده اند و آیا این که در صحن قرائت شود معلوم نیست ولی گزارش نهایی داده شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز