روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 273
  • 778
  • 1,125,623
منطقه۴ سپهر اجرای پروژه های مسیرگشایی در تبریز

قائم‌مقام شهردار تبریز، پروژه مسیرگشایی فیضیه غربی به نظام‌پزشکی را اقدامی تاثیرگذار در احیای بافت ناکارآمد شهری خواند و افزود: نقش کالبدی پروژه‌های مسیرگشایی در ایجاد ارزش افزوده و کسب درآمدهای پایدار، حایز اهمیت است.
به گزارش شهریار، رسول موسایی، در حاشیه بازدید از پروژه مسیرگشایی فاز دوم خیابان فیضیه غربی به نظام‌پزشکی و امتداد خیابان شهید خلیلی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: طرح‌های مسیرگشایی، از نظر هزینه تملک، زمان‌بندی، اجرا و عملیات عمرانی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارند؛ با این حال، تاثیر ماندگار مسیرگشایی‌ها در رفاه و آسایش عمومی، غیرقابل‌انکار است.
موسایی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه۴، در حوزه مسیرگشایی، نقش فعالی ایفا کرده‌ است، افزود: بخش قابل‌ توجهی از وسعت این منطقه، مربوط به بافت فرسوده‌ است؛ از این رو، پروژه‌های مسیرگشایی‌ مطابق طرح تفصیلی، می‌تواند یک حرکت ماندگار در تحکیم بافت این محدوده باشد.
قائم‌مقام شهردار تبریز احداث پارک‌های محله‌ای و توسعه فضای سبز را از دیگر تاثیراتی خواند که با اجرای طرح‌های مسیرگشایی محقق می‌شود.
همچنین در این بازدید اکبر امجدی شهردار منطقه۴ تبریز، گزارشی از طرح‌های مسیرگشایی این منطقه ارائه داد و افزود: شهرداری منطقه۴ در یک سال گذشته، بیشترین تمرکز خود را در حوزه عمران، متوجه طرح‌های مسیرگشایی کرده‌ است.
وی «فاز دوم خیابان فیضیه غربی به نظام پزشکی»، «خیابان شهید خلیلی» و «فاز دوم خیابان شهید میلانی» را سه طرح ارزشمند این منطقه خواند و افزود: به امید خدا، مسیرگشایی خیابان فیضیه غربی به نظام پزشکی تا یک ماه آتی و دو پروژه مسیرگشایی دیگر تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز