روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 268
  • 744
  • 1,382,436
مهاجم تیم تراکتورسازی تبریز؛ بازیکنان جوان آینده تراکتورسازی را تضمین می کنند

فرزاد حاتمی درباره تمدید قراردادش با تراکتورسازی، کارکردن با یحیی گل محمدی، آینده تیمش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
آنقدر معرفت دارم که تراکتور
را تنها نگذارم
خوشحالم که یک سال دیگر می توانم در خدمت مردم شریف آذربایجان باشم. باید بگویم من آنقدر مرام و معرفت دارم که تیم را در این شرایط تنها نگذارم. وقتی بزرگ تر ما آقا مهدی کیانی قبل از همه بچه ها برای تمدید قرارداد پیش قدم شد ما هم وظیفه داریم بیاییم و در این شرایط تیم را تنها نگذاریم.بدون تردید سایر بچه ها هم آنقدر معرفت دارند که می آیند و قراردادشان را تمدید می کنند. انشالله در این فصل هم تیم خوبی خواهیم داشت.
نتایجی در شان مردم آذربایجان می گیریم
همه اهالی فوتبال آقا یحیی را به خوبی می شناسند. او مربی خوش اخلاق و بسیار خوبی است که با جوان ها خیلی خوب کار می کند. انشالله امسال همه ما در کنار هم زیر نظر گل محمدی و با کمک آجورلو تیم قدرتمندی بسازیم و نتایج شایسته ای بگیریم. نتایجی که در شان مردم خوب آذربایجان باشد. تراکتورسازی در این فصل نماینده ایران در آسیا است و امیدوارم بهترین نتایج را در این رقابت ها کسب کنیم.
قسمت نبود زودتر شاگرد یحیی شوم
پیش از این بارها اتفاق افتاده بود که آقا یحیی من را به تیم های خودش دعوت کند اما انگار قسمت نبود. بالاخره این بار در تبریز قسمت شد که من شاگرد آقای گل محمدی باشم و از این اتفاق خیلی خوشحالم.
جوانان آینده را تضمین می کنند
ما شاید مثل سایر تیم ها نتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم اما از سوی دیگر بازیکنان خوب خودمان را حفظ کرده ایم و تیم قدرتمندی داریم. تعدادی از بازیکنان جوان هم به جمع تیم اضافه می شوند که اتفاق خوبی است.
بالاخره نیروی جوانی باید به تیم تزریق شود و قطعا نتیجه خوبی خواهد داشت. بازیکنان جوان آینده تراکتورسازی را تضمین می کنند در حالی که می توانند کنار بازیکنان با تجربه تیم چیزهای زیادی بیاموزند و به تیم کمک کنند.
در مجموع ما تیم خوبی داریم که ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است.
از هواداران انتشار داریم به ورزشگاه بیایند
امسال تراکتور بیش از همیشه به هوادارانش نیاز خواهد داشت و روی حمایت آنها حساب می کنیم. انتظار داریم به ورزشگاه بیایند و در همه بازی ها با تمام وجود تیم را تشویق کنند. امتیاز و قدرت ما هوادار پرشور ماست که در این فصل باید خودش را نشان بدهد و تیم محبوبش را تنها نگذارد.
حرف آخر من با هواداران است. بازیکن جوان بیش از هر چیز به اعتماد و حمایت این هوادار نیاز دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز