روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
مهار حریق شهرک سرمایه‌گذاری، بدون تلفات جانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، از بسیج کلیه امکانات حوزه ایمنی و آتش نشانی برای اطفای حریم شهرک سرمایه‌گذاری خبر داد.
به گزارش شهریار، آتش‌پاد داوود طالب‌نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: با اعلام آتش‌سوزی در یکی از واحدهای صنعتی شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، آتش‌نشانی تبریز با بهره‌گیری از تمام نیروها و تجهیزات، در این شهرک حضور یافتند .
قطع کلیه منابع سوختی
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: کلیه منابع سوختی که باعث گسترش حریق شده بود، در همان ساعات اولیه قطع و تحت کنترل قرار گرفت.
وی اظهار داشت: عملیات محدودسازی حریق با موفقیت اجرا شد و تمام تجهیزات و نیروها معطوف اطفای حریق شده بودند .
طالب نژاد یادآور شد: حریق شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، از یکی از کارخانه‌های چاپ روی سلفون شروع گرفته و به مرور گسترش یافته بود .
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه حادثه، هیچ تلفات جانی نداشته اما با توجه به گسترش طولی آتش‌سوزی، حجم خسارات مادی، نسبتاً بالا برآورد می‌شود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ آتش‌نشان زبده به همراه تجهیزات و خوردورهای اطفا و نردبان‌های ویژه، در عملیات اطفای حریق حضور داشتند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: ۹ ایستگاه آتش نشانی و ۲۶ دستگاه خودرو اطفای حریق و بالغ بر ۱۰۰ نفر در اطفای حریق دو روز پیش فعال بودند .
وی اضافه کرد: قدرت همکاری، چابکی و ایثار آتش‌نشانان، در حریق شهرک سرمایه‌گذاری، بارز بود .
طالب‌نژاد افزود: ظهر دو روز پیش آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن به محل حریق رسیده و با سرعت عمل کم‌نظیر، عملیات را آغاز کردند؛ از این رو، شاهد کمترین اتلاف زمان بوده‌ایم.
وی با بیان این که حجم و ارتفاع حریق در حال کاهش است، گفت: باز هم تاکید می کنیم که حادثه تلفات جانی نداشته است و از شهروندان می‌خواهیم به اخبار نادرست اعتنا نکنند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز،متذکر شد: علی‌رغم اینکه محل حریق خارج از محدوده استحفاظی شهر تبریز است، با اعلام وقوع حریق به آتش‌نشانی تبریز ، آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن از مرکز تبریز به محل حریق رسیدند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، از مهار حریق شهرک سرمایه‌گذاری پس از ۴ ساعت عملیات آتش‌نشانی خبر داد و گفت: آتش‌سوزی شهرک سرمایه‌گذاری تبریز پس از ۴ ساعت عملیات فشرده توسط ۱۰۰ آتش‌نشان از ۹ ایستگاه آتش نشانی تبریز، مهار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز