روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
مهدی کیانی: جوان گرایی راه حلی برای اوج تراکتور

مهدی کیانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار در خصوص وضعیت این تیم در حال حاضر، اظهار داشت: کادر فنی با تمام وجود زحمت می کشد و کار می کند تا تیم به شرایط خوبی رسیده و لیگ برتر را با آمادگی کامل شروع کنیم. همه باید دست به دست هم بدهند تا مشکلات تیم به خوبی حذف شوند.امیدوارم از تیم حمایت کنند تا با کمک خدا و حمایت هواداران موفق شویم.
وی در خصوص برگزاری اردو در تهران، بیان کرد: این اردو با نظر کادر فنی بوده و می تواند برای تیم مفید واقع شود و با تمام وجود تلاش خواهیم کرد تا برنامه های لازم را در اردو انجام بدهیم. روز به روز شرایط بدنی ما بهتر می شود و برگزاری بازی های دوستانه کمک زیادی برایمان خواهد کرد.
کیانی گفت: تیم جوانی هستیم ولی با این وجود ۷ یا ۸ بازیکن با تجربه خیلی خوبی داریم که تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه محسوب می شوند. انشاءالله جوانان با کمک با تجربه های تیم، کار های سخت را آسان می کنند.
کیانی در خصوص وضعیت پست دروازه بانی این تیم، اظهار داشت: ما دوست داشتیم حضور محمد رضا اخباری در تیم ادامه داشته باشد و مسئولین باشگاه نیز تلاش زیادی را انجام دادند ولی این امر مورد موافق باشگاه سایپا قرار نگرفت. اخباری کمک زیادی کرده بود و در حال حاضر نیز گروسیان بسیار خوب تلاش می کند و امیدوارم در هر پست بهترین عملکرد را داشته باشیم.
کاپیتان تیم تراکتور سازی تبریز در پایان، بیان کرد: مدیریت باشگاه تلاش بسیار زیادی را انجام می دهد و انشاءالله با کمک سایر مسئولین بتوانیم سال رویایی را داشته باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز