روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 734
  • 879
  • 1,439,174
مهمترین دغدغه محیط زیستی ساماندهی دفع مناسب پسماند

در جلسه ای با حضور مدیرعامل سازمان همیاری و معاون فرمانداربناب ، شهرداران شهرهای بناب و ملکان ونماینده بخش خصوصی در راستای بررسی مدیریت صحیح پسماند به بحث و و تبادل نظر پرداختند .
در ادامه این جلسه مهندس هوشیار مدیرعامل سازمان همیاری در رابطه با مدیریت پسماند شهرداریهای بناب وملکان ودهیاریهای منطقه و راهکارهای دفع بهداشتی با حداقل آسیبهای زیست محیطی نظرات کارشناسی خود را ارائه کردند .
همچنین مقرر شد با مشارکت بخش خصوصی و سازمان همیاری و شهرداران بناب و ملکان، تاسیسات بازیافت زباله و پسماند در منطقه طبق برنامه زمانبندی طرح ریزی واحداث گردد.
دفع بهداشتی و اصولی پسماند به چالشی مهم پیش روی شهرداران تبدیل شده و تشکیل شرکت مدیریت پسماند بخش مهمی از این دغدغه را در مدیریت شهری برطرف می کند و می تواند به محلی برای کسب درآمد پایدار برای شهرها تبدیل شود.مهمترین دغدغه محیط زیستی ساماندهی دفع مناسب پسماند است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز