روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
مهم نیست چه کسی در خط حمله بازی کند

مسابقه‌های جام جهانی برای کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است. پای آبروی یک کشور در میان است و هر نتیجه‌ای که در این مسابقه‌ها اتفاق بیفتد امیدوارم پرچم کشورمان در مقامی قرار بگیرد که همه خوشحال باشند. امیدوارم هواداران، بازیکنان و مردم از نتیجه ایران در جام جهانی راضی باشند.
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران معتقد است ایران با توجه به تمهیداتی که کادر فنی و به خصوص کارلوس کی‌روش اندیشیده‌اند، تیم ملی می‌تواند از گروه خود در جام جهانی صعود کند.
کریم انصاری فرد ملی‌پوش باشگاه المپیاکوس یونان با حضور در تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: خدا را شکر ما بازیکنان و کادر فنی تیم ملی همیشه سعی کرده‌ایم تلاش خود را بیشتر کنیم و امیدوارم حاشیه‌ها ختم به خیر شود.
او اضافه کرد: مسابقه‌های جام جهانی برای کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار است. پای آبروی یک کشور در میان است و هر نتیجه‌ای که در این مسابقه‌ها اتفاق بیفتد امیدوارم پرچم کشورمان در مقامی قرار بگیرد که همه خوشحال باشند. امیدوارم هواداران، بازیکنان و مردم از نتیجه ایران در جام جهانی راضی باشند.
انصاری فرد درباره رقابت برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی با توجه به مهاجمان خوب تیم ملی گفت: همیشه رقابت وجود داشته و خدا را شکر بازیکنان سرحال هستند و با تمام توانشان در اردوی تیم ملی حاضر شده‌اند. آن‌ها همیشه بهترین بازی‌هایشان را برای کشورشان انجام داده‌اند و امیدوارم در جام جهانی هر کسی که برای ایران به میدان می‌رود بتواند شرایطی را فراهم کند که تیم ملی در انتها نتیجه‌ای را که مطلوب است کسب کند. فرقی نمی‌کند هر کسی که باشد.
وی درباره سختی گروه ایران و صعود از این گروه تصریح کرد: ما بسیار امیدوار هستیم زیرا تیم اول آسیاییم و بازیکنان و کادر فنی قوی در اختیار داریم. من امیدوارم نتیجه مطلوبی در جام جهانی برایمان رقم بخورد. تمهیداتی که برای تیم ملی دیده شده از جمله زود شروع کردن تمرین‌ها و فراهم کردن سایر امکانات می‌تواند ایران را در این راه کمک کند.
انصاری فرد ادامه داد: ما تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم و امیدوارم این تلاش در پایان به رضایت هواداران ختم شود.
مهاجم المپیاکوس یونان درباره لیگ این کشور و کسب رتبه دوم برترین گلزنان فصل این لیگ گفت: خدا را شکر فصل فوتبالی خوبی را پشت سر گذاشته‌ام. نمی‌توان گفت بدشانسی زیرا من نام این را تجربه می‌گذارم که در روز آخر آقای گلی را از دست دادم. خدا را شکر توانستم عملکرد قابل قبولی را در تیمم داشته باشم اما فعلا برای آینده‌ام و رفتن به باشگاه دیگری تصمیمی نگرفته‌ام. مدیر برنامه من در حال بررسی و صحبت درباره پیشنهادهای مختلف است و تا بعد از جام جهانی می‌خواهم تمرکزم را روی این مسابقه‌ها بگذارم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز