روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 379
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,717
مهیا بودن زیر ساخت های مورد نیاز سرمایه گذاری در شهرک صنعتی گمبرون و فراخوان جذب سرمایه گذار در شهرک تخصصی صنایع دریایی

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان ؛ مهندس بهمن غلامپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان ابراز داشت : زیر ساخت های مورد نیاز سرمایه گذاری در شهرک صنعتی گمبرون که در کیلومتر ۱۴ جاده بندرعباس – میناب واقع شده جهت واگذاری به متقاضیان طرح های صنعتی مهیا می باشد و این شرکت آماده عقد قرارداد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.
مهندس بهمن غلامپورافزود :زیر ساخت ۱۲۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی فوق از قبیل آب ،برق ، آسفالت ،جدول گذاری ،فضای سبز ،سردرب و نگهبانی فراهم شده که تا کنون ۷۰ قرارداد واگذاری با سرمایه گذاران منعقد و تعداد ۴ واحد صنعتی با اشتغال ۴۰ نفر و حجم سرمایه گذاری ۱۰ میلیارد ریال در زمینه های بتون آماده ،تولید سبد میوه و مس تصفیه شده به بهره برداری رسیده است که امیدواریم با توجه به موقعیت مناسب شهرک صنعتی گمبرون و نزدیکی به اسکله و فرودگاه شاهد حضور گسترده سرمایه گذاران داخلی و خارجی و در نتیجه افزایش فرصتهای شغلی ،رونق اقتصادی و تولید محصولات صادراتی باشیم.
وی یاد آور شد :تا پایان ماه سالجاری در مجموع شهرکها و نواحی صنعتی استان تا کنون بیش از ۵۹۸ هکتار زمین به سرمایه گذاران طرح های مختلف صنعتی واگذار شده است .
مهندس غلامپورهمچنین ضمن دعوت از متقاضیان جهت سرمایه گذاری در شهرک تخصصی صنایع دریایی که در منطقه ویژه کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران در دست آماده سازی می باشد خاطر نشان کرد :با توجه به بازار مناسب و استفاده از محصولات تولیدی در این شهرک در ساخت کشتی ها این شهرک به یکی از شهرکهای صنعتی مهم تبدیل گردد. / بابک پارسا

کاشت ۲ هزار نهال در ناحیه صنعتی ایسین با حضور استاندار و مسئولین دستگاه های اجرایی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان ؛مهندس بهمن غلامپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان خاطر نشان کرد : برای سومین سال پیاپی شرکت شهرکهای صنعتی میزبانی روز درختکاری با حضور استاندار، مسئولین دستگاههای اجرایی ،صنعتگران ،دانش آموزان و هنرمندان استان را برعهده داشت که نشان دهنده اهمیت فضای سبز و کاشت نهال در شهرکهای صنعتی می باشد.
مهندس غلامپور یاد آور شد :گرامیداشت ۱۵ اسفند و روز درختکاری سال ۹۳ در شهرک صنعتی گمبرون و سال ۹۴ در شهرک صنعتی بندرعباس ۱ برگزار گردید و امسال نیز با همکاری منابع طبیعی استان کاشت ۲ هزار اصله نهال در ناحیه صنعتی ایسین صورت گرفت و با توجه به مشکلات کمبود آب در استان امیدواریم با مدیریت و برنامه ریزی خوب در افزایش فضای سبر شهرکها و نواحی صنعتی استان قدم برداریم. / بابک پارسا

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز