روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 204
  • 446
  • 1,294,905
مواجهه تبریز در برابر جریانات انحرافی در تاریخ ماندگار است

دبیر علمی دومین همایش تشیع انگلیسی گفت: تبریز در طول تاریخ در مواجهه با سه جریان الحاد، تحریف و انحراف قرار گرفته و در مقابله با این جریانات انحرافی خوش درخشیده است.
میکائیل جمال پور در دومین همایش تشیع انگلیسی در تبریز گفت: در ۲۰۰ سال گذشته تبریز و آذربایجان در مواجهه با سه جریان الحاد، تحریف و انحراف قرار گرفته و در مقابله با این جریانات انحرافی خوش درخشیده است. همان طور که در تاریخ ثبت شده است قبل از مشروطه افرادی همچون تالبوف و آخوندزاده ظاهر شدند و بعد از مشروطه وقایعی دیگر رخ داد تا اینکه به عصر حاضر رسیده است و مردم آذربایجان در برابر همه این جریانات ایستاده اند.
وی با اشاره به چگونگی مواجهه مردم تبریز با جریانات انحرافی افزود : جریانات مختلف فرقه دموکرات، پیشه وری، کسروی و شعاری ها در تبریز می خواستند اصل شیعه را منحرف کنند ولی اکنون مشاهده می شود فقط نامی از آنها در لابه لای کتابها باقی مانده و ظهور و حضور موثری ندارند و این به برکت انسان های آگاه و تاثیر گذار در تبریز است.
جمال پور با بیان موضع گیری شفاف مقام معظم رهبری در مورد تشیع انگلیسی خاطرنشان کرد:بعد از اینکه رهبر معظم انقلاب موضع خودشان را در مقابل تشیع انگلیسی به طور صریح بیان کردند تمام فعالان فرهنگی و نخبگان دانشگاهی جمع شده و با حمایت های امام جمعه محترم تبریز اولین همایش تشیع انگلیسی سال گذشته در تبریز برگزار شد.
دبیر علمی دومین همایش تشیع انگلیسی مهم ترین هدف برگزاری این همایش را تبیین و تحلیل عالمانه این جریان انحرافی اعلام کرد و افزود : این همایش با تلاش و همت ۱۰۰ نفر از محققین و تلاشگران حوزه علمیه و دانشگاهیان تبریز برگزار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز