روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 466
  • 721
  • 1,335,388
موافق افزایش مناطق آزاد در کشور هستم

ترکان به فلسفه ایجاد مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی اشاره کرد و گفت: مناطق آزاد در دنیا در چهار نسل ایجاد شدند، اولین نسل منطقه آزاد گمرکی است، ۱۵۰ سال پیش در هامبورگ اولین منطقه آزاد گمرکی در سال ۱۸۸۸ ایجاد شده است.
وی با ابراز رضایت از افزایش مناطق آزاد در کشور، از نقاط شناسایی شده که به صورت کارشناسی انتخاب شده اند، یاد کرد و بیان داشت: هفت منطقه آزاد جدید که اخیرا هشت تا شده به مجلس پیشنهاد شده است؛ منطقه آزاد مهران برای کار با قسمت مرکزی عراق، منطقه آزاد بانه ـ مریوان برای کار با اقلیم کردستان عراق، منطقه آزاد اردبیل برای کار با جمهوری آذربایجان، منطقه آزاد اینچه برون برای کار با قزاقستان و ترکمنستان، منطقه آزاد سیستان برای نجات وضعیت بحرانی سیستان، منطقه آزاد جاسک برای ایجاد پایانه صادراتی دوم نفت ایران خارج از خلیج فارس و منطقه آزاد بوشهر برای کار با حوزه خلیج فارس پیشنهاد شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز