روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
موزه ملی ایران میزبان آثار موزه لوور خواهد بود

موزه ملی ایران به عنوان یکی از مجهزترین موزه‌های کشور میزبان آثار موزه لوور خواهد بود.
محمدرضا کارگر، مدیر کل اداره موزه‌ها و اموال منقول تاریخی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب که موزه ملی ایران در ۱۱ اسفند ماه سال جاری میزبان آثار موزه لوور خواهد بود، اظهار داشت: برای اولین بار ۶۰ عنوان از آثار نفیس موزه لوور به مدت چهار ماه به موزه ملی ایران امانت داده می‌شوند تا در نمایشگاهی با عنوان «لوور در ایران» در معرض دید عموم قرار بگیرند.
وی افزود: نمایشگاه «لوور در ایران» درد نوع خودش اولین است و توسعه موزه‌ای ایران را ثابت می‌کند. این نمایشگاه توسعه همکاری‌های ایران با موزه‌های سایر کشور‌ها را نشان می‌دهد.
مدیر کل اداره موزه‌ها و اموال منقول تاریخی خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه «لوور در ایران» نشان از امنیت ایران و استاندارد موزه‌ای کشورمان خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز