روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 174
  • 702
  • 1,334,375
موسوی لاری: مردم با ما اتمام حجت کرده و سنگ تمام گذاشتند

عبدالواحد موسوی لاری در همایش تقدیر از فعالان ستادی اصلاح‌طلبان تهران که توسط شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برگزار شد، با اشاره به سالگرد کودتای ٢٨ مرداد، اظهار کرد: جریان ریشه‌دار با شعبان بی مخی شکست خورد؛ آیا برای ما جای تأمل ندارد که چرا چنین اتفاقی افتاد؟ اگر مصدق احساس بی‌نیازی از کاشانی نمی کرد، اگر کاشانی دلخوری‌هایش را تا جایی که پشت مصدق را خالی نمی‌کرد، ادامه نداده بود، چنین نمی‌شد. سقوط حکومت ملی دلیلش اختلاف نظر رهبران حکومت ملی بود.
وی در ادامه گفت: عرایض امروز من سه مخاطب دارد؛ اول کسانی که ستادها را با قدرت و بادرک از واقعیت فعال کرده و تلاش کردند تا با مردم همراه شوند و مسیر را برای آینده آن‌گونه که شایسته ملت است، باز کنند. به شما تبریک می‌گویم که خوب وارد صحنه شدید. آنچه میسر شد، با شناخت شما و حضور مردم رقم خورد؛ نتیجه‌اش این شد که در هر دو انتخابات گذشته موفق شوید.
این فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: گروه دومی که مخاطب صحبت‌هایم هستند، کسانی‌اند که حضور امروزشان حاصل تلاش شما ستادی‌ها است. از اعضای شورای شهر، کابینه آتی و ریاست جمهوری سخن می گویم.
وی ادامه داد: مخاطب سوم من، رئیس‌جمهور است. مردم با حضور در پای صندوق رای اعلام کردند وضعیتی دیگر نسبت به گذشته‌ای که بود، می خواهند. او باید به خواسته مردم در حوزه های مختلف توجه کند. در مورد همین مسأله رفع حصر نمی‌تواند بی تفاوت باشد. در مورد معیشت و موضوعات اقتصادی و در مورد عقبه فکری خود نمی تواند بی توجه باشد.
این عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: ایشان باید جمعی را بگذارد و بررسی کند که چرا در برخی موارد موفق بود و برخی موارد موفق نبود. مدیران چندنقشی خود را بشناسد؛ چرا که به او کمکی نمی‌کنند.
وی ادامه داد: مردم با ما اتمام حجت کرده و سنگ تمام گذاشتند. ستادها هم کم و بیش کمک کردند. الان نوبت شوراهای شهر و روستا، شهرداری ها، دولت و وزرا است. اگر دولت و همکاران آقای روحانی باری به هر جهت حرکت کنند، هم جریان اصلاحات و هم دولت آسیب می‌بیند.
موسوی لاری گفت: اگر شوراها و شهرداری‌ها متناسب با مردم نباشند، همه نا امید می‌شوند. اگر در رأی‌آوری روحانی چند موضوع دخیل بود، در شوراها فقط خواست مردم بود. مردم به گونه‌ای به اصلاحات رأی دادند، که بین نفر آخر لیست امید با نفر اول لیست رقیب بیش از چهارصد هزار رأی فاصله بود. خواهش من این است که به اعتماد مردم توجه کنند تا خدای ناخواسته رأی مردم را از دست ندهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز