روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,024
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,236
موسیقی فست فودی جوانان را به بیراهه می کشاند

پژوهشگر و استاد موسیقی:

موسیقی فست فودی جوانان را به بیراهه می کشاند

پژوهشگر و استاد موسیقی با تاکید بر حمایت از تولید موسیقی فاخر افزود: موسیقی فست فودی و بدور از اصالت، جوانان را به بیراهه می کشاند.

علی اصغر بیانی روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: اگر بخواهیم موسیقی را به غذای روح تشبیه کنیم، باید بگویم که آنچه که اکنون در جامعه جریان دارد، موسیقی فست فودی است و مانند غذای فست فودی که به بدن آسیب می زند، این نوع موسیقی نیز به افراد صدمه وارد می کند.

وی افزود: موسیقی فست فودی نوجوانان و جوانان را به بیراهه می کشاند و میان آنها و فرهنگ اصیل و ارزش های فرهنگی هنری فاصله ایجاد می کند.

این استاد موسیقی گفت: با کمال تاسف، آن موسیقی که اکنون از رادیو و تلویزیون و کوچه و بازار به گوش می رسد عموما از همان جنس موسیقی فست فودی است و به معنای دیگر موسیقی فاخر کمتر شنیده می شود.

بیانی در تبیین موسیقی فاخر گفت: این گونه موسیقی اصالت و هویت دارد و هیجانی و زودگذر نیست و به نوعی به تعالی آحاد جامعه می پردازد.

وی افزود: موسیقی فاخر و هنرمندانی که به این گونه علاقه مند هستند برای حضور پرقدرت در جامعه باید از حیث اقتصادی تقویت شوند، تا خروجی آثار تولیدی شایسته و برازنده ملت بزرگ ایران باشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز