روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 517
  • 1,575
  • 1,392,953
موشکباران مواضع داعش، عیار گزینه‌های روی میز ایران را نشان داد

 نماینده شهرداران کشورمان، امنیت و اقتدار را مهم‌ترین پیام انقلاب اسلامی توصیف کرد و گفت: عملیات اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام صلابت انقلاب را به سراسر جهان مخابره کرد.
به گزارش شهریار،  صادق نجفی در جمع مدیران شهرداری تبریز با بیان این مطلب اظهار داشت: موشکباران مواضع داعش در قلب سوریه توسط سپاه پاسداران، فاصله «حرف تا عمل» را در مبارزه با تروریسم جهانی نشان داد.
وی اضافه کرد: آتشی که سپاه عزیزمان در لانه تروریست‌های تکفیری شعله‌ور کرد، یک پیغام برای داعش و ده‌ها پیغام برای حامیان منطقه‌ای‌اش داشت؛ قدرت‌های زورگویی که داعش را پرورانده و به جان جهان انداخته‌اند، باید به خود بیایند و  با عملیات اخیر سپاه،  عیار گزینه های روی میز جمهوری اسلامی را حساب  کنند.
شهردار تبریز با گرامی‌داشت سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران، متذکر شد: کشور عزیزمان، هزینه امنیت و اقتدار امروز خود را با تقدیم چهره‌های درخشانی نظیر شهید چمران و شهید طهرانی‌مقدم داده‌است؛ باید میراثدار راستین این سرمایه گران‌قدر باشیم و فضای امن و آرام کشور را صرف خدمت و فعالیت کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز