موضوع انحلال ورزش شهرداری تبریز صحت ندارد

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: موضوع انحلال ورزش شهرداری تبریز صحت ندارد و اصلاحاتی در ساختار آن ایجاد می‌شود.
ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در نشست مطبوعاتی این اداره که به مناسبت هفته ازدواج و روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: در بحث رسانه و ورزش همواره گفته‌ام که ورزش نمی‌تواند از بحث رسانه‌ها جدا باشد.
وی افزود: در رابطه با حوزه خودمان همواره از خبرنگاران استقبال کرده و به برخورد صادقانه و اخلاق مدارانه با خبرنگاران قائل بوده‌ام. از سوی دیگر نیز خواستار نقد درست بر اساس حقایق و واقعیت‌ها بوده و هستم.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در مورد اماکن ورزشی استان گفت: در ۳ ماهه نخست سال ۹۷ با کار شبانه‌روزی جمعاً توانستیم ۳۰ میلیارد تومان بودجه و اوراق جذب کنیم. بعد از عید نوروز ۱۹ پروژه راکد ما دوباره آغاز به کار کرده است.
ایوب بهتاج ادامه داد: در فرودین ماه از ما آمار پروژه‌های در دست افتتاح را خواستند که هیچ پروژه‌ای برای اعلام وجود نداشت. اما در آماری که تیرماه از ما خواسته شد، ۱۴ پروژه را اعلام کردیم که تا پایان سال ۹۷ افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به انتقاداتی که در رابطه با برگزاری مسابقات مختلف توسط اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی وجود دارد، گفت: در هر کاری ممکن است ایراداتی وجود داشته باشد اما مهم این است که برای رفع ایرادات تلاش کنیم که این امر فقط با همکاری تمام فعالان عرصه ورزش استان میسر می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در مورد شرایط ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ادامه داد: تغییراتی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز خواهیم داد. در تیرماه شورای تأمین جلسه‌ای برگزار کرد که در آنجا بحث مشکلات هواداران در ورزشگاه امام (ره) تشریح و بررسی شد. تمام اعضای شورا قبول کردند که ضمن اصلاح پارکینگ‌ها، هر ۳ درب ورودی ورزشگاه مورداستفاده قرارگرفته، جایگاه گزارشگر تغییریافته و تغییرات عمده دیگری نیز صورت پذیرد.
وی افزود: فکر می‌کنم تا دو ماه رختکن‌ها تغییریافته و اندازه آنها ۳ برابر می‌شود، برخی امکانات روز جهان را نیز ایجاد می‌کنیم تا این ورزشگاه به ورزشگاهی استاندارد و دلخواه تبدیل شود. تلاش می‌کنیم هیچ هواداری مسیر ورزشگاه را به صورت پیاده طی نکند، بحث عابر گذر ورزشگاه یادگار امام (ره) را نیز مطرح و پیگیری می‌کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از